AMETLIK: DJI Mavic Mini Droon sobib peopessa, lendab 30 minutit ja maksab 399 dollarit

AMETLIK: DJI Mavic Mini Droon sobib peopessa, lendab 30 minutit ja maksab 399 dollarit

UUENDUS 11:40 – Saime DJI töötajatelt uue teate Brasiilias jõudis Mavic Mini algul Fly More versioonini, kuid siiski ilma täpsustatud hinnata, toimub teade a ĂĽritus 13. novembril. Rahvusvahelise stsenaariumi korral on väärtus Tavalises komplektis 399 dollarit ja 499 dollarit pakendis Fly More.


A DJI kuulutas ametlikult välja 2019. aasta esimese drooni: the Mavic Mini – mudel, mis kannab drooni jaoks väga muljetavaldavaid tehnilisi andmeid selle suuruse ja omaduste poolest võib muuta selle ettevõtte seni suurimaks õnnestumiseks, nagu kaal ainult 249 grammi. Vaadake allpool ettevõtte hiljuti väljakuulutatud drooni spetsifikatsioone ja mõistke põhjuseid Arvame, et see on ĂĽlemaailmne mĂĽĂĽgiedu.

Väga väike, kaalub vaid 249 grammi, kuid lennuaeg on 30 minutit

Artikkel /

Paljud ei tea, et suurema osa droonide eemaldamiseks on vaja teha mitu protseduuri

seda Mavic Mini DJI väikseim ja kergeim droon mis kannab nime maailma edukaim liin. Rohkem kui mudel reas Kummitus, droon Mavic on saanud viiteks hea tehnoloogia turule toomiseks väga kompaktses suuruses, tõeline veejaotaja selles valdkonnas – Mini on saamas ajakohastatud ja täiustatud versiooniks Säde, kuid Mavici liinis, millel on ĂĽks selle peamisi omadusi maandusvarustus tõmmatud, muudab selle hõlpsamaks, kui räägime kaasaskantavusest.

Mavic Mini ametlik veebisait

Samuti on siin veel üks väga oluline punkt: kaal. Turule jõudis Mavic Mini ainult 249 grammi (loendades patareisid). Kuid te küsite: ja mis sellel sellel pistmist on? See on seotud Põhiseadus!

Kergete, kompaktsete, kuid asjatundlike droonide kujundamine nagu Mavic Mini on ĂĽks keerulisemaid projekte, millega oleme DJI-l kunagi kokku puutunud. – Roger Luo, DJI president.

Alla 250 grammi kaaluvate droonide reeglid on peaaegu kogu maailmas palju leebemad. Näiteks homologeerimise probleem on kergem isegi siin Brasiilias, olles valmis Anatelil kõige vajalikumaks registreerimiseks. Ja sellega on selle tagajärjel ka pistmist protsessi kulud turule toomine. Lisaks bürokraatiale, mida piloodid ei kulutanud, suurendas DJI Mavic Mini müüki, kuna see polnud Sparki profiil, vaid oli lähemal Mavic Air, millel on lisaks kompaktsele suurusele ka väga huvitav funktsioonide komplekt.

Mavic Mini esitleb ĂĽhte turu pikimaid lennuaegu, 30 minutit

Teine esiletõst on selle drooni lennu aeg. DJI teatel saab Mavic Mini hakkama kuni 30 minutit õhus konstruktsiooni ja ülikerge madalama energiatarbimisega mootori tõttu. Selle autonoomiaga ta pakkus üks pikimaid lennuaegu tarbija droonide jaoks, isegi suuremate mudelitega võrreldes. Võrdluse alusena on Mavic 2 lennuvahemik 31 minutit ja Mavic Air 21 minutit, sest kui me räägime Spark the Mini'st, siis see kahekordistab peaaegu 16 minutit.

Kaameral on 3-teljeliste rastade sĂĽsteem, 12 MP 1 / 2,3 "CMOS-andur, mis suudab videot salvestada 2,7K eraldusvõime 30 kaadrit sekundis või 1080 kaadrit 60 kaadrit sekundis – Palju parem kui Spark ja 2-teljelised radarid.

Turvalisuse osas toob ta:

Artikkel /

Funo de GEO Zonas on osa DJI GO 4 rakendusest, mis juhib ettevõtte droone

 • Pilootide geograafilised piirid, et vältida piiranguid – "Vaadake meie artiklit lendamise keelualas";
 • AeroScope aidata kaitsta tellitud asukohta;
 • Vaikekõrguse piir; ja
 • Naaseb automaatselt lähtepunkti, kui droon kaotab ĂĽhenduse kontrolleriga või saavutab kriitilise aku taseme.

Me rõhutame, et see ei kuulu ikka veel Airsensi süsteemiga, mis ilmub kõigil alates 2020. aasta jaanuarist turule toodud DJI mudelitel.

Naastes droonile, tuvastavad GPS-vastuvõtja ja alumine visuaalne andur drooni all oleva maapinna, võimaldades sellel stabiilselt lennata ja sooritades täpse maandumise nii sise- kui ka välistingimustes. Toome siinkohal välja, et erinevalt teistest Mavici rea mudelitest pole sellel esi-, kĂĽlg- ega ĂĽla- ega alaandureid. Wi-Fi-signaal lubab pakkuda nutitelefoni ekraanile stabiilset juhtimist ja HD-edastamist – see on olemas maksimaalne tööulatus katkematult 4 km, sama mis Mavic Air, mis kasutab ka WiFi-ĂĽhendust.


MĂĽĂĽa mudel

"Standard" versioon sisaldab lisapatareide, kontrollerite, laadijate, kaablite ja propelleritega droone. J Lenda veel komplektid sarnaselt teiste DJI droonidega, mis lisaks tavalises komplektis sisalduvale ka kokku kolm akut, laadimisjaotur, lisanduvad propellerid ja kott. Lisaks on droonil nimekiri uutest tarvikutest, mida mĂĽĂĽakse eraldi.

 • Lisaseadme adapter: erisõnumi kirjutamiseks ĂĽhendage Lego adapter või mini-LED-ekraan Mavic Mini-ga.
 • Eksklusiivne valgustuse laadimisalus.
 • Kahesuunaline laadimiskeskus: laadige kuni kolm akut või kasutage seda elektripangana.
 • DIY loominguline komplekt: komplekt droonide jaoks spetsiaalsete kleebistega.
 • Mini reisikott.
 • 360 propelleri kaitsja: Pakkudes turvalisuse tagamiseks 360 valvurit.
 • Propelleri tugi: tugi, mis lukustab propelleri oma kohale.

Mavic Mini tõotab tulla drooniks kõigile – ka algajatele

Ja kõige selle kõrval uus DJI Fly rakendus on varustatud intuitiivse kujundusega kõigi tasemete pilootidele. Lisatud on õpetused, mis aitavad teil õppida lendude kohta ja redigeerida etteantud malle. Võite valida põhiasendi Positsioon (P), Sport (S) või CineSmooth (C) pidurdusaja suurendamiseks. Programmi eelsetele lennurežiimidele, mida tuntakse ka kui QuickShots, on ka mitu:

 • Dronie: Droon lendab edasi ja ĂĽles, kaamera jälgib oma sihtmärki.
 • Rakett: Droon lendab otse taevasse, kui kaamera on suunatud eesmärgi suunas allapoole.
 • Helix (Helix): Droon lendab spiraalis oma eesmärgi ĂĽmber ĂĽles ja alla.
 • orbiit (ring): Droonid ringlevad märklaua ĂĽmber ĂĽhtlasel kaugusel ja kõrgusel.

Konkurent

UUENDUS 11:08: Peamise konkurendina hinna osas on DJI-l oma liinimudelid Mavic Air (4000 dollarit +) ja Spark (2000 dollarit +/-). Arvestades Brasiiliale teatatud alghinda summas 2000 R $, võtab Mavic Mini kindlasti kõik Sparki ja isegi Mavic Airi huvilised, kuid viimasel hetkel saime teavet, et riigi hinda pole määratud ja Fly versioonis 2500 R $. Veelgi enam, mille hind võib olla palju kallim, isegi kui sellel pole määratlust, kuid me ei tee kohe järeldusi, kuna hinnad määravad turul positsiooni määramisel palju.

Mõned lugejad arvavad, kuidas on lood FIMI X8 SE-ga? Tahaksin avaldada tema ülevaate, kuid meie teisel lennul pole teda enam ühendatud ja selle koos FIMI toega lahendamise proovimisprotsess on muutunud häirivaks ning veelgi enam tekivad probleemid pärast püsivara värskendusi, ilma et keegi lendaks või kukuks, üksi ja kuhugi välja. Kuid ma tõstsin seda kaks korda ja esmamulje oli näiteks Mavic Airiga sarnaste mudelitega võrreldes väga negatiivne, reageerimine oli kontrolli all aeglane ja nutitelefonide pildid näitasid pidevat langust, mul polnud näiteks Xiaomi Mi Drone 4K-ga probleeme, näiteks polnud võrdlusi, olulisi kommentaare, sest välismaal on X8 SE-l Mavic Miniga sarnane hind.

Kavatsen ikkagi FIMI ülevaatuse lõpule viia, kui tugiteenused selle probleemi lahendavad või drooni vahetavad, mille eest makstakse Brasiiliasse saabudes muuseas 985 dollarit RIS-i.

Hinnad Brasiilias pole kindlaks määratud

Lisaks näen Mavic Mini esimese ostmise ideaalse mudelina, see sobib väga hästi teile, kes soovite, et alustaksite auhindade maailmas kõigi nende jaoks, mida oleme eespool esile tõstnud, et neist saaksite ennekõike lihtsa transpordimudelina ja kes "põgeneksid" "Mis puutub mõne riigi piirangutele droonide osas, ja see on erinevus, siis ma isegi kardan, et mõned riigid võivad selle mudeli mõju tõttu müügile lühiajaliselt seadusi muuta, Kõik sõltub siiski hinnast, mille ta siia saab.


Hind

Mavic Mini on alates tänasest saadaval mõnes maailma piirkonnas – tulemas Brasiilias novembri teisel poolel. Huvitatud pooled saavad valida kahe ostmisvõimaluse vahel:

 • Tagastatav standard (sealhulgas droonid, juhtseadised, akud, täiendavad propellerid ning kõik tööriistad ja kaablid) alates 399 dollarit; või
 • Mavic Mini Fly More Combo (kõik standardsed kaubad + 360 kaitsvat propellerit, kahesuunaline rumm, 2 lisaakut, 3 komplekti täiendavaid propellereid ja kandekotid) 499 dollarit

Allpool on droonide võrdlustabel Mavic Mini, Mavic Air ja Säde.

(tagsToTranslate) mavic mini (t) dji mavic mini (t) dji (t) mini (t) droon (t) kaasaskantav droon (t) mavic (t) air mavic (t) mavic 2 (t) droon (t) droon väike (t) kompaktne droon (t) väikseim droon (t) mini droon (t) 30-minutine lend (t) kaameraga droon (t) odav droon (t) drooni hind (t) vabaturu droon (t) lapselik droon lapsik