Ametlik Grand Theft Auto mäng iPhone OS-ile jõuab App Store’i

Käivitamine on kavandatud oktoobri keskpaika, kuid App Store’i jõuab see mäng alles nĂĽĂĽd Grand Theft Auto: Hiinalinna sõjad, kuulsa GTA iPhone’ile ja iPod touchile ametlik versioon. Oleme mängu testinud ja originaali suhtes väga lojaalsed.

Mängus olete osa linna juhtivast Hiina maffiaperest, kelle võim on ohus. Peate aitama onul oma isa surma eest kätte maksta, mis juhtus mängu alguses. Selleks peate tapma oma vaenlasi, varastama autosid ja vältima politseid.

Seda ei tõlgita portugali keelde, vaid see toetab ainult inglise, itaalia, prantsuse, saksa ja hispaania keelt. Erinevalt Gamelofti või EA mängudest pole võimalust keelt valida, kohanedes otse süsteemikeelega.

Jahi ajal võite peatuda loteriimajas, et proovida õnne kraapekaartidega, mille te kraapite

Linnakaart on üsna ulatuslik, garanteerides mängutunde.

Piisava raha eest saate osta erinevat tĂĽĂĽpi autosid, sealhulgas paake.

Huvitav on ka see, kuidas mäng kasutab mitme ĂĽlesandega suhtlemist mõne ĂĽlesande jaoks, näiteks uste lõhkumiseks või otse autos helistamiseks. Järgmine on TouchArcade’i veebisaidi tehtud video:

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = NmcT8bh99HQ

Muidugi ei pea GTA fännid pettuma. Kahjuks pole seda Brasiilia kauplustes saadaval, kuid selle saab peagi osta Argentina kauplusest (link) 9,99 dollarit.