contadores estadisticas Saltar al contenido

ANAC: Mavic Mini-l on samad seadused kui enam kui 250-grammistel droonidel Brasiilias – MÕISTATUD

Drooni käivitamine Mavic Mini alates DJI see mitte ainult ei üllatanud teid, lugeja, kõigi erinevuste pärast, eriti kaaludes alla 250 grammi, vaid üllatas ka drooniga seotud asjade eest vastutavaid Brasiilia ametivõime.

Kanal Droonide modelleerimine, mis on spetsialiseerunud mehitamata õhusõidukite sisule, võttis Brasiilia Areo kosmosejuhtimisosakonnast pärit kolonel Jorge Vargasega ühendust, et selgitada Brasiilia seaduste osas mõnda punkti. Ta leidis üksikasju, mis muutis Mavic Mini ühe suurima erinevuse, drooni kaadri kaaluga alla 250 grammi, sündmuskohta.

Brasiilias peetakse seadusega maksimaalset stardikaalu

Brasiilia seadused leiavad Maksimaalne stardimass (PMD) mis droonil on. Püüan selgitada, kuidas võimalikult selgelt ja arusaadavalt aru saada. Lennuvalmis Mavic Mini loeb ühendatud drooni, mis ootab stardikorraldusi, omab 249 grammi (lennuki stardimass koos aku, propelleri ja microSD-kaardiga), kuid suudab selle raskuse korral lennata suurema koormusega, kuna toetage muid tarvikuid, näiteks propelleri kaitsmeid. Selle tulemusel ületab kaal loomulikult 250 grammi, mis on väärtus, mida meie seadus arvestab. See on punkt, mis tekitab palju arutelusid.

Rõhutan, et ettevõte ei teavita oma tootekirjelduste lehel isegi "PMD", vaid ainult "Kaalude kaal". Ehkki Brasiilias käivitamist peetakse lisavarustuseta versiooniks ja sellest tulenevalt 249 grammi, on droon võimeline lendama suurema raskusega ja see, mis on meie seaduste järgi seaduslik, teeb selle kohe vahet.

Arvestades seda uut fakti, mis tegelikult ei ole uus, seoses meie drooniseaduses sisalduvaga, muutub stsenaarium väga olulisel hetkel otse DJI ühe suurima turunduserinevuse osas. Mitte ainult seoses sellega, et muuta Mini Droon teistest populaarsemaks, kuna see ei pea läbima sama bürokraatlikku protsessi raskemate mudelitega, vaid muidugi mõjutab see ka lõpphinda, kuna suuremad eeskirjad tähendavad suuremat kulu. Nii palju, et ettevõtte "varem välja kuulutatud" reaalväärtus oli umbes 2000 R $ ja pärast turuletoomist pole enam mingeid minuteid. Üks võimalik põhjus, miks seda seostatakse teiste droonide "normaalse" raamistikuga, millel on suurem kaal.

Ootame DJI seisukohta, värskendame uudiseid niipea, kui need on kättesaadavad

Oleme ühendust võtnud DJI töötajatega ja ootame ettevõtte seisukohta selles stsenaariumis, ehkki see ei kõrvalda kõiki droonide punkte, mis on väga huvitavad, võib see mõjutada bürokraatlikku probleemi ja muidugi hinda, mis siin saadakse.

Nüüd hoia kinni ametlik hinnateade Brasiilias toimub 13. novembril teha paremaid järeldusi selle kohta, kui atraktiivne Mavic Mini meie turule on. Ütlen siiski veel kord, et isegi sellises olukorras on see endiselt suure edupotentsiaaliga droon, isegi siin Brasiilias. DJI on võimeline välja töötama väga sisutiheda toote, mida saab hõlpsalt igal reisil kaasas kanda, ilma droonidele häid spetsifikatsioone esitamata, rõhuasetusega lennuajale 30 minutit ja heale kaamerale.

Pole üllatav, kui pärast Mavic Mini turuletulekut ilmnevad muudatused seadustes mitmes riigis

Just eile tegin video, millel oli mulje Mavic Minist ja tõstsin palju esile, et kaal on droonide võtmepunkt, kuid see ei ole meie seadustele sobiv üleskutse, kuid nagu ma juba ütlesin, on see ikkagi väline toode tavaline ja see peab olema suurim DJI edu kogu maailmas. Samuti arvan, et teised riigid kipuvad seaduste piiramist või muutmist võimaliku populariseerimise tõttu tooma.

(tagToTranslate) droon (t) mavic mini (t) decea (t) anac (t) seadusega droon (t) väike droon (t) kompaktne droon (t) väikseim droon (t) mavic (t) dji mavic mini ( t) dji (t) mavici mini droon Brasiilias