Render dari

AnalĂĽĂĽtik: 2020. aasta iPhone’i ekraanil on Touch ID; “IPhone SE 2” saab välja anda

Sõltumata Ming-Chi Kuost (kellel on tõestatud, et tal on rohkem ressursse kui Apple’i tootmisahelas) tuleb Apple’i maailma hõlmavat analĂĽĂĽtikute rida tõlgendada väga mõõdukalt.

Blayne Curtis, Barclaysi analĂĽĂĽtik, on inimene, kellel pole tugevat kogemust. Kuid ikkagi pole valus kuulata, mida ta peaks – peaks – kuulma (tema ja ta elukaaslane reisisid hiljuti Aasiasse ja kohtusid Apple’i mĂĽĂĽjaga) ettevõtte tulevikuplaanidest.

iPhone 2019

Mõned asjad on praktiliselt kindlad ja neid on juba palju kommenteeritud, näiteks praeguse disaini põhihooldus, kolmanda kaamera lisamine XS ja XS Max järeltulijatesse, 4G RAM XR järeltulijatesse jne.

Curtis usub siiski, et 3D Touch tuleks kogu koosseisust täielikult välja jätta (toetab Haptic Feedbacki, nüüd iPhone XR-is ja mida laiendatakse kõigile seadmetele).

Render alates Anna “IPhone XI” | Pilt: MacRumors

Lisaks Samsungile võiks LG olla ka OLED-ekraanide tarnija 2019. aasta iPhone’idele (suhtega 10-30); 2020. aastal panustab Curtis LCD-ekraanide täieliku hĂĽlgamise peale OLED-de kasuks.

IPhone 2020

Mis puudutab järgmise aasta mudelit, siis analĂĽĂĽtikud usuvad, et meil on veelgi olulisemaid muudatusi, näiteks 5G tugi, 3D-tuvastamine tagumise kaamerasĂĽsteemi kaudu ja uus tehnoloogia – näete – Touch ID jaoks, mida saab rakendada kogu seadme ekraanile.

Lisaks mainisid analĂĽĂĽtikud võimalust Apple turule tuua iPhone 8 sisemiste komponentidega iPhone SE 2. Seade võib turule tulla 2020. aastal, kuid Curtis selgitas, et sellest probleemist olid teadlikud vaid vähesed Apple’i tarnijad. – teised ei tea ega kuule oletatavast käivitamisest.

Vaatame, kas analüütikute tabamuste ajalugu muutub pärast 2019. ja 2020. aasta käivitamist paremaks või halvemaks.

MacRumorsi kaudu