AnalĂĽĂĽtikud ennustavad, et Covid-19 pandeemia lĂĽkkab uue iPhone 12 turule toomise

COVID-19 on majandussektorile suurt mõju avaldanud. Kuigi Trillioni dollariklubis on endiselt probleeme, on Apple üks tehnoloogiagigante, kes on pandeemia negatiivseid tagajärgi kannatanud. Rühm USA panga JPMorgan analüütikuid hindas, et arvestades haiguse leviku peatamiseks rakendatavaid samme, võib uue iPhone 12 turule toomine kuu või paar edasi lükata.

Rahvusvahelisele ajakirjandusele saadetud märkmete kohaselt ei kesta ekspertide hinnangul viivitus ĂĽle kolme kuu. Ăśks teguritest, mis võib uue Apple’i 5G toega nutitelefoni turuletoomise edasi lĂĽkata, on USA-s viienda põlvkonna mobiilsidevõrkude arendamise viibimine COVID-19 leviku tõkestamise meetmete tõttu. analĂĽĂĽtikud.

Reisipiirangud võivad põhjustada nutitelefoni esialgse testimise etapi tõttu viivitusi. Bloombergi sõnul võib Apple’il olla raskusi spetsialiseeritud meeskondade saatmisega Hiina tehastesse, et tegeleda uute seadmete kujunduse ja võimalike tehniliste probleemidega.

Varem olid analüütikud ennustanud, et Apple on üks pandeemia stsenaariumi korral enim mõjutatud tehnoloogiahiidudest. Hiinal on õunaettevõtete tootmisahelas oluline roll. Apple sulges Hiinas isegi oma kaupluste uksed, kuid see on mõjutanud kogu ettevõtte logistikat. Ehkki tehased on taas tööle hakanud, pole nad kaugeltki 100% -lised. Lisaks tuleb suurem osa selle tulust Hiina turult.

Seoses uue iPhone 12-ga on loodetavasti lisaks viienda põlvkonna mobiilsidevõrkude toetamisele nutitelefonil ka uue iPad Pro-ga sarnane kaamera ja ka uus disain. Samuti on levinud kuulujutud, et Apple võiks hoida seda volditava ekraani trendist eemal.