Maket tablet Apple

AnalĂĽĂĽtikud kihla vedavad, et iTablet on multifunktsionaalne seade, millel on ĂĽlikerge graafika

Olgu, nagu möödus mõni päev, ilma et keegi iTableti kommenteeriks, seda CNNMoney.com tõi täna artikleid, et elustada kuulujutte tootest, millest meedias viimase paari kuu jooksul nii räägiti, kuid mida Apple isegi ei teatanud / kinnitanud.

Probleem keskendub taas ideele, et sellised Apple'i tahvelarvutid on multifunktsionaalsed seadmed, mis asuvad iPhone'i ja MacBooki vahel (mitte ainult suuruse, vaid ka hinna poolest). Lisaks tavapärasele WiFi-le räägitakse masinasse 3G-ühenduvusest, mis on alati Interneti-ühendusega. Selle abil saab tooteid subsideerida nii operaatorite kui ka iPhone'i kaudu.

Tehke Apple'i tahvelarvuti

Umbes 10-tollise ekraaniga on spekuleeritud, et iTablet suudab käitada Mac OS X-i, kuid on inimesi, kes panustavad iPhone OS-i enda peale iseseisvas lahutusrežiimis. Võib-olla töötab Apple nende kahe segu nimel, pakkudes Mac OS X-i täiustatud funktsioonidele võimaluse kasutajatel käitada enam kui 100 tuhat pealkirja (peamiselt mängud), mis on juba App Store'is saadaval.

ITIC analüütiku Laura DiDio sõnul tuleb Apple'i tahvelarvutil väga keerukas graafika ja erakordne eraldusvõime, et jätta konkurents kingadesse. Kombineerige see videokonverentside ja surmava kujundusega veebikaameraga ning pole üllatav, et paljud ütlevad, et toode võib muuta mobiilse andmetöötluse sama revolutsiooniliseks kui iPhone pöörab pihuarvutite turul pöörde.

, kõik näitab, et 2010. aasta saab olema iTableti aasta.