contador gratis Saltar al contenido

Analüütikud ootavad iTableti saadavust märtsiks; 1,4 miljonit ühikut müüdi 600 dollari eest [atualizado]

Apple'i tahvelarvutid on juba "täies tootmises"

Kui jaanuaris levivad kuuldused iTableti turuletoomise kohta ja isegi "kinnitus", et see on 7 tolli, edastas Piper Jaffray analüütik Gene Munster täna seda teemat arutavatele klientidele märkuse.

Apple'i tahvelarvuti või iTableti makett

Tema jaoks on Apple'il 75% -line võimalus jaanuaris eriüritus korraldada, kuid tõenäoliselt toob vaid 50% sel ajal tahvelarvuti. Isegi kui see juhtub, on Munsteril põhjust arvata, et toode langeb turule alles märtsi lõpus.

Arvestades, et kuulujutud vastavad tõele, hindab Munsteri hinnangul müügitase 162 000 ühikut kuus ehk 2 miljonit aastas. See tähendab seetõttu, et märtsi lõpust kuni 2010. aasta lõpuni sai Apple müüa 1,4 miljonit iTableti keskmise hinnaga 600 USA dollarit. See toode aitab suurendada ettevõtte aastakäivet umbes 2%.

Munster on üks neist, kes arvab, et iTablet on "hiiglaslik iPod touch", võib-olla 10-tollise ekraaniga. Peamine erinevus on aga tarkvaras: see käivitab uue iPhone OS-i versiooni, millel on tugi rakendus kõrgem eraldusvõime, mis töötab paralleelselt enam kui 100 tuhandega juba Ma rakenduste poes.

Jaanuari väljalaskega panustab Munster rohkem iPod touchi kaamera ja sisu tellimise teenuse Apple TV jaoks.

(AppleInsideri kaudu)

Uuenda

Ja kuulujutud ei lõpe poputamast. Nüüd siis FT.com paljastas "eranditult", et Apple oleks tellinud jaanuaris mitmeks päevaks San Fransisco Yerba Buena kunstikeskuse. Ruum on olnud lava mitmele ettevõttesündmusele ja peakõnele, viimane neist septembris, "See on lihtsalt rock and roll", mis tähistas Steve Jobs naasmist ettevõtte esitlusele.

Väljaande teatel teeb Ma suure teate 26. jaanuaril 2010, teisipäeval.