AnalĂĽĂĽtikud soovitavad, et kogu iPhone 2018 peaks olema Face ID-ga, kuid Touch ID võib siiski kesta –
PRIJAVE

AnalĂĽĂĽtikud soovitavad, et kogu iPhone 2018 peaks olema Face ID-ga, kuid Touch ID võib siiski kesta –

Ming-Chi Kuo tagasi! Vaid kaks päeva tagasi esitas KGI Securitiesi analüütik, kes oli põhimõtteliselt Apple'i maailmas prognoosiõpetaja, oma arvamuse uusimate Apple'i toodete müügi kohta. esiosa. Eriti: tulevane iPhone ja nende autentimisvorm.

Nagu teada, on Apple astunud viimastel nädalatel üsna dramaatilise sammu, esitledes kõige kallimat ja võimsamat iPhone'i (X) ilma funktsioonideta, mis on mobiililiiniga kaasas käinud juba aastaid, Puudutage ID. Selle asemel on meil väga keerukas näotuvastussüsteem (mida nende sõnul vähemalt keegi testida ei saa) Näo ID; teisest küljest on uus iPhone 8/8 Plus varustatud ka vana hea digitaalse lugemissüsteemiga ega kanna näo lugemise tehnoloogiat.

Kuo sõnul võivad asjad järgmisel aastal muutuda: analüütikud väidavad, et kui Face ID võtab avalikkuse poolt hästi vastu, rakendab Apple kõigis iPhone'i mudelites aasta jooksul TrueDepth tehnoloogiaga kaameraid (mis võimaldavad näotuvastust ja muid funktsioone, näiteks Animoji). 2018. Teisisõnu, kui see funktsioon kasutajate silmis ebaõnnestub, näeme kogu Ma tulevaste nutitelefonide rida, mis võtab vastu Face ID.

See pole Kuo sõnul siiski ainus võimalus. Ta ütles, et kui üldsus ei võta tehnoloogiat hästi vastu (lõi see ju üldise arusaama, et Face ID on eelkäijast vähem täpne või usaldusväärne, ei oska keegi inimeste reaktsioone ennustada), võib Apple vahetada käike ja pöörata teie tähelepanu vanale (tundmatu) teadmata: ekraanile manustatud sõrmejälgede lugemise tehnoloogia.

Puudutage ekraanil puutetundlikku ID-d, nagu me teame, viimase aasta jooksul pikendatud seebiooperi peategelast ei tea keegi täpselt, kas see rakendub iPhone X-ile või mitte, ja lõpuks jättis Apple selle lõpuks alles. väljastpoolt kas seetõttu, et nad ei suutnud seda õigeaegselt välja töötada, või kuna Face ID oli algusest peale olnud peamine plaan. Ehkki tema olemasolu on kaheldav, on siiski lootust, et ta ilmub mitte liiga kaugesse tulevikku.

Kogu see arutelu puudutab muidugi võrdselt olulist, nimelt iPhone'i rea tulevikku. Vähemalt minu jaoks näib üsna selge, et iPhone X vorm ja funktsioonid võetakse peagi standardina kasutusele; teisisõnu, Incio nupul ja serval on kuupäev määratud. Jääb üle vaadata, millal (võib-olla juba 2018. aastal või viie aasta pärast) ja kuidas me selle kuulsa seadme tulevikus lahti teeme.

Arvata?

läbi 9to5Mac