AnalĂĽĂĽtikud väidavad, et järgmisel iPhone’il on antennil uus materjal

Tunnustatud analĂĽĂĽtik (ja Apple’i tehnoloogia tulevane teataja) Ming-Chi Kuo naaseme iPhone’i järgmisest reast rääkimise juurde, kui ennustate Face ID-le täiendamist vidin 2019. Seekord soovitas Kuo, et Apple vahetaks antenni välja vedelkristalne polĂĽmeer (LCP) poolt modifitseeritud polĂĽamiid (MPI) tulevastes telefonides.

Praegu kasutab Apple iPhone XS, XS Max ja XR kuue LCP antenni. Analüütikute sõnul kavatseb ettevõte vähendada selle arvu kahele ja rakendada veel neli MPI-antenni. Sellele materjalile ülemineku eeliste hulgas on ettevõttel suurem läbirääkimisjõud LCP tarnijate osas, kasvades kahelt viieni võimalikule tarnijale; lisaks on MPI tootmisprotsess usaldusväärsem, lisaks LCP tootmisele ja paindlike trükkplaatide kasutusele võtmisele.

Kuo lisas, et järgmise iPhone’i kaks LCP-antenni pakub tänu nende parematele integreerimisvõimalustele ainult Jaapani ettevõte. Tema sõnul kasutatakse mõnes seadmes endiselt MPI ja LCP antenne, kuna nende materjalide koostis ja disain on keeruline ning vastuolus USA-s paigaldamise ja 5G-le ĂĽlemineku nõuetega.

Täpsemalt öeldes on LCP paindlik orgaaniline substraat, mida saab kasutada dielektrilise tootena, mis muudab selle antenni valmistamiseks soovitavaks. See käitub kogu raadiosagedusalas pidevalt ja kaod on väga madalad.

Keskmise tarbija jaoks ei tohiks need võimalikud muudatused märkimisväärseid muutusi kaasa tuua. Nagu analĂĽĂĽtikud ĂĽtlevad, kasvavad kaks 5G ja MPI tehnoloogia kasutuselevõtu komponenti selles suunas kiiresti – kuigi LCP on selles valdkonnas pakkunud rohkem eeliseid. Mõlemal juhul on tõenäoline, et esimene 5G võrgutoega iPhone ilmub alles 2020. aastal.

AppleInsideri kaudu