AnalĂĽĂĽtikute jaoks maksab Apple’i videoteenus teile iga kuu 15 dollarit
DODATKI

AnalĂĽĂĽtikute jaoks maksab Apple’i videoteenus teile iga kuu 15 dollarit

Ilmselt tahtsid kõik tuleviku kohta oma arvamust avaldada teenus alates Voogesitus video Apple’ilt. Oleme sellest palju rääkinud, millel on kõike, mida 25. märtsil maailmale esitada. Praegu analĂĽĂĽtik O’Shea meeskond, mis pärineb Jefferiesilt, kannab ka annust teavet.

As Business InsideranalĂĽĂĽtikud usuvad, et Apple võtab tasu 15 dollarit kuus selle teenuse eest. Tema jaoks on uue teenuse jaoks ettevõtte jaoks kaks suurt väljakutset soovitud edu saavutamiseks: originaalsisu (millega Netflix silma paistab) ning suuremate stuudiote ja võrkude sisu. O’Shea arvates pole Apple nendes aspektides hästi positsioneeritud.

Sellepärast, et Apple investeerib murdosa sellest, mida Netflix originaalsisule kulutab, nii et sealne konkurents on juba hakanud ebaĂĽhtlaseks minema – kui Apple eraldab selleks ettevõtmiseks miljard dollarit, kavatseb Netflix 2018. aastal kulutada 13 miljardit dollarit!

Teises kĂĽsimuses ei aita Apple nende partnerite ligimeelitamisel 30% -list hammustust kolmandate osapoolte teenuste tellimisel (mida Apple TV rakendus peaks pakkuma).

Ăśhes aspektis on Apple’il siiski eelis: ettevõtte jaoks valmis ökosĂĽsteem ja suur kliendibaas viivad selle atraktiivsele tasemele, mis muudab tarbijate ligitõmbamise oma teenuste jaoks palju lihtsamaks – seda tõestab Apple Music, millel on ĂĽle 50 miljoni abonendi.

O’Shea arvates on probleem selles, et isegi kui Apple Video’l oleks 2023. aastaks umbes 250 miljonit abonenti (ainult viitamiseks on Netflixil praegu 139 miljonit abonenti), vastutaks see ikkagi ainult umbes 5% ettevõtte tuludest sel aastal. – ja see ei kompenseeri nutitelefonide mĂĽĂĽgi nii suurt langust (peamine põhjus, miks ettevõte uue teenuse eest nii palju panustab).

Kõrvale heites ja ennustades näeme, kuidas Apple selle uue ettevõtmisega hakkama saab.


Apple TV 4K

Apple TV 4K

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1169,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 108,25Käivitatud: September 2017 (5. põlvkond)

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu