IPhone X Plus Render

AnalĂĽĂĽtikute sõnul näeme 2018. aastal kahte OLED-ekraanide ja täiendatud teraskonstruktsiooniga iPhone’i

Ming-Chi Kuo Sellel on juba täielikult oma pea 2018. aasta iPhone’is. Pärast kinnitamist, et Touch ID kaotatakse järgmisel aastal tervikuna ja et eelseisva mudeli tagumine kaamera ei sisalda TrueDepthi tehnoloogiat, läks meie lemmik KGI analĂĽĂĽtik Securities avalikuks veel ĂĽhe märkusega investoritele, kes pakkusid vihjeid ( tavaliselt täpne) Apple’i nutitelefonide tuleviku kohta.

IPhone X Plus RenderMõiste “iPhone X Plus” koos iPhone X-ga

Kuo sõnul näeme 2018. aastal kaks mudelit OLED-ekraani ja roostevabast terasest konstruktsiooniga – ja kuigi analĂĽĂĽtik seda osa ei täpsusta, juhivad nad kõik tähelepanu sellele, et ta räägib „iPhone X Plusist”: sama disainiparadigmaga mudelist, mida tutvustas iPhone X, kuid millel on suurem suurus ja ekraan ĂĽle 6 tolli.

Ta ennustab ka, et uued 2018. aasta iPhone’id tulevad uue teraskonstruktsiooniga: kui iPhone X kasutab nelja osa, mis kokku moodustavad seadme kĂĽljed, ĂĽtleb Kuo, et selle uue seadmega tuleb veelgi rohkem osi, võib-olla seadme signaali vastuvõtu parandamiseks. . Tulevase iPhone’i selle osa eest vastutav tarnija on taiwanlane Jäädvustustehnoloogia ja Casetek.

Lõppude lõpuks on meil veel pikk tee minna, enne kui näeme selle ennustuse täitumist (või mitte) – lõppude lõpuks teeb iPhone X endiselt oma esimesi samme ja tal on terve aasta, et võita tarbijate sĂĽda (või ka mitte).

9to5Mac kaudu