Maket

Analüütikute sõnul on iPhone 8 plaanitud turule toomine plaanipärane; Seade käivitatakse kolmes värvitoonis

Täiendava tõendina, et saame oma nime muuta “IPhone8Magazine” Lähipäevil on meil rohkem spekulatsioone Apple’i tulevaste nutitelefonide lipulaevade erakordse saatuse ĂĽle. NĂĽĂĽd on igaĂĽhe lemmikanalĂĽĂĽtik (Ming-Chi Kuo, KGI Securities), et anda selles kĂĽsimuses veel mõned vihjed.

Eksperdi sõnul on tal Apple’i või Apple’i partnerite kaudu tavaliselt väga usaldusväärset teavet ja ta ennustab väga täpselt. “IPhone 8” kuulutatakse välja septembris koos tema kahe tagasihoidliku vennaga (keda ilmselt kutsutakse “IPhone 7s” ja “IPhone 7s Plus”). Mis veelgi olulisem, see jõuab ka nendega maailma riiulitele, millalgi septembri lõpus või oktoobri alguses!

Makett Võrdlus iPhone 7, iPhone 8 (makett) ja iPhone 7 Plus

See on rahustav uudis, arvestades hiljutisi kuulujutte, et Apple on hädas oma kõige kallima nutitelefoni tootmisliiniga ja turuletoomine võib mitu kuud edasi lükata. Kuid mitte kõik see pole põhjus tähistamiseks: Kuo sõnul on turule toomise ajal saadaval olevate iPhone 8-de arv väga piiratud, ulatudes 2 kuni 4 miljoni tarbijale kättesaadava ühikuni.

Võib-olla osutuvad ekraani väljalõiked oodatust raskemaks? Keegi ei tea, kuid spetsialistide sõnul tõuseb see arv kiiresti ja Apple suudab aasta lõpuks toota umbes 45–50 miljonit ĂĽhikut. Muide, kui “iPhone 7s / 7s Plus” on Aasias juba kiiresti komplekteeritav, jõuab “iPhone 8” tootmisse alles septembri keskel, mis selgitaks turule toomisel saadaolevate seadmete nappust – seda kõike muidugi sõnadega Ăśtles Kuo.

Lisaks turule toomise kuupäevale väitsid analĂĽĂĽtikud ka seda, et iPhone 8 tuuakse turule ĂĽllatuslikult kolme värvi: must, hõbe ja kuld; see tähendab, et seekord ei näe me Apple’i nutitelefonides uut ja tähelepanuväärset värvi (ilmselt pole “vaskkulda”).

Ja kokkuvõtteks ĂĽtles Kuo ka vastupidiselt tema enda andmetele, et kõik 2017. aastal turule toodud mudelid toetavad kiirlaadimistehnoloogiat, ehkki tarbijatel võib tekkida vajadus maksta lisatasu – ostes suurema toiteadapteri ja Lightning to USB-C kaabli, täpselt nagu iPad Pro.

Jah, mu sõbrad, mu aeg tuleb …

AppleInsideri kaudu