Ilmselt on iPhone 11 Pro trüpofoobiaga inimeste jaoks suur päästik

Anatel on iPhone 11 Pro heaks kiitnud [atualizado: iPhone 11 também!]

Me juba ĂĽtlesime, et Euroopa mudel iPhone 11 ja 11 Pro mĂĽĂĽb Apple siin Brasiilias – seda seetõttu, et sellised mudelid toetavad ribasid 3, 7 ja 28, mida Brasiilia operaatorid kasutavad 4G ja „4.5G” pakkumiseks.

Noh, Apple ja riiklik telekommunikatsiooniagentuur olid kiired: mudel A2215 (iPhone 11 Pro mĂĽĂĽakse Euroopas ja Aasias) on agentuur heaks kiitnud, nagu teavitab Penguin Mobile.

See on esimene kord, kui iPhone on enne mĂĽĂĽgi algust Ameerika Ăśhendriikides heaks kiidetud – eelmisel aastal oli see kolm päeva pärast seadme turustamise algust.

Järgmine on seadme tehnilise vastavuse tunnistus:

Anatelile saadetud mudelite fotod pole veel saadaval.

Sellega on väga tõenäoline, et iPhone 11 ja 11 Pro Max on ka agentuuri käes, mida hinnatakse eelseisva sertifikaadi järgi.

IPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max on mitmes riigis müügil olnud alates 13. septembrist ja need tulevad müüki 20. päeval (järgmisel reedel).

Brasiilia ei kuulu selle esimese laine hulka, kuid arvestades kiirust, millega heakskiitmisprotsess on alanud, on väga tõenäoline, et väga varsti on see siin turul juba olemas – traditsiooniliselt hakkas Apple seadmeid riigis enne lõppu mĂĽĂĽma. aasta.

Uuenda 18. september 2019, kell 15:08

SEE iPhone 11, mudel A2221 (ootuspäraselt sama Euroopa / Aasia mudel), kiitis täna heaks ka Anatel.

Siin on seadme kinnitustunnistus:

Nüüd on vaid aja küsimus, millal iPhone 11 Pro Max saab värvida ka agentuurisüsteeme.

Tecnoblogi kaudu