Andmete eksportimine Gmailist ja Google’i kalendrist saab reaalsuseks

NĂĽĂĽdsest on võimalik eksportida kõiki Google’i kalendri rakendusega seotud andmeid. Kuid veelgi olulisem on see, et lähipäevil on võimalik kõik andmed oma Gmaili kontolt eksportida. Nii saate varundada oma e-posti aadressi või teha teenuses muudatusi, ilma et riskiksite andmete kadumisega.

Selle uudsuse on välja töötanud Google ise ametlikus ajaveebis. See tehnoloogia ütleb, et andmetele juurdepääs ja nende transportimine on kasutajate jaoks midagi positiivset.

Mountain View ettevõte sisaldab võimalust eksportida andmeid ainult mõne vahelehe jaoks. Näiteks kui kasutaja ei soovi kõiki meile saadetud e-kirju koos Facebooki ja Twitteri märguannetega salvestada, võib ta need elemendid viimasest failist välja jätta.

Gmaili eksportimine

Gmail on ĂĽks enimkasutatavaid teenuseid kogu maailmas ja ametlikel andmetel registreeris see 2012. aastal ĂĽle 400 miljoni aktiivse kasutaja.

Praegu on andmete eksportimist võimaldaval Google Takeouti tööriistal juba 15 teenust, sealhulgas Google+ voog, Hangouts, Drive, YouTube ja asukohaajalugu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi