Andmete ja tehisintellekti strateegilise kasutamise konkurss avalikus sektoris koos rakendustega 19. juunini

Edendada andmete ja tehisintellekti strateegilist kasutamist avalikus sektoris. See on Ladina-Ameerika Arengupanga (CAF) avatud konkursi eesmärk, mille eesmärk on viia ellu projekte CAF-i 19 liikmesriigis osalevatesse linnadesse, sealhulgas Portugal. Kandideerimisperiood lõpeb 19. juunil.

Halduse kaasajastamise agentuuriga tihedas tehnilises koostöös hoiab CAF ette, et ettepanekud peab esitama kohaliku omavalitsuse või kohaliku omavalitsuse üksus. Ettepaneku rahalise toetuse väärtus võib olla kuni 50 000 dollarit.

Andmete ja tehisintellekti strateegilise kasutamise edendamine avalikus sektoris “data-title =” Andmete ja tehisintellekti strateegilise kasutamise edendamine avalikus sektoris – Konkurss andmete ja tehisintellekti strateegiliseks kasutamiseks avalikus sektoris rakendustega kuni 19. juunini – SAPO Tech ”> Andmete ja tehisintellekti strateegilise kasutamise edendamine avalikus sektoris

Teine konkursi reegel ütleb, et projektid peavad olema struktureeritud ja rakendamise etapis või isegi alustamiseks valmis. Seetõttu peavad nad olema läbinud kavandamise, proovimise või ideekontrolli etapi.

Ettepanekud tuleb esitada aadressile [email protected]