contador gratis Saltar al contenido

Android 11 ilmub 12. mail; tea, mida oodata

Android 11 ilmub 12. mail; tea, mida oodata

Google I / O 2020 toimumise kuupäeva avaldamisega paljastas Google ka Android 11 saabumise; vaadake, mida me uuelt süsteemilt oodata võime

Google teatas äsja, et oma iga-aastasel arendajate konverentsil Google I / O, juhtus sel aastal päevade vahel 12 ja 14. mai. Traditsiooniliselt sel juhul sündmus et otsinguhiiglane tutvustab ka uusi teenuseid, ka tarkvaratooteid Androidi uus versioon.

Tean, et Android 11 saabus mai keskel, võime oodata arendaja testversiooni (beeta) vabastati mõni nädal enne seda. Nagu alati, kellelgi seadet Piksli joon või mõnel teisel valitud mudelil peab olema võimalus seda teha laadige see alla süsteemist.

Android 11: mida oodata uuelt versioonilt?

Selle kohta pole palju teavet muuta Android 11 on avalikult saadaval. Kuid me teame, et värskendus ära too seda olulised muudatused süsteemi välimuses, kuna sellise ulatuse muutustele eelnevad alati paljud testid ja sellest tulenevalt leke. Lühidalt, kui Android 11 disainis nii palju muutuks, oleks meil see olemas näidustus seda.

Nagu see Android 10, loodetakse, et uuel versioonil on süsteemi jõudluse, turvalisuse ja kasutatavuse parandamiseks rohkem lisauudiseid. Kõige oodatuimate funktsioonide hulgas on originaalne failide ühiskasutussüsteem (midagi sarnast arvutiga) AirDropalates iOS); õige funktsioon ekraanisalvestus, mida Androidil veel pole, ja täiendusi tume teema.

Android 11 peab pakkuma suuremat tuge mulli märguannete (nt vestluspead) jaoks Facebook Messengeri kaudu

Lisaks, nagu ütlesime, on see väga tõenäoline sissemakse digitaalne heaolu funktsioon, toitehaldus ja turvaelemendid. Vähemalt kahes viimases punktis on Androidi uusim versioon alati nad kannavad uudiseid, ehkki minimaalselt.

Veel üks ressurss, kus meedia panustab ja mis peaks olema loodud Android 11-le, on süsteem mulliteatis, mis võimaldab vestlusrakendust, WhatsApp, Telegramm ja teised, toimivad sarnaselt Facebook Messengeri vestlustega. Pärast vestlusteatise saamist ilmub see mulliks ja see pole vajalik avage rakendus üldiselt vastata.

Praegu Android j toetab mulliteated, mille abil süsteem loodab muuta kõiki teatisi, eriti neid, mis pärinevad vestlus, mullides. Nii saab kasutaja sellele ajutiselt vastata kasutage mõnda muud rakendust.

Millal saab mu nutitelefon uue Androidi?

Iga kord, kui käivitatakse väikese roboti uus versioon, saaga kasutajad võidavad uue peatüki: esiteks tuleb see üles leida kui Teie tootja värskendab teie nutitelefoni ja ootab siis täitmist Eeldatav kuupäev värskenduse käivitamiseks. Ikka, h mitu asja mida me saame täpsustada:

Näiteks Android 11 tuleb vabastada Mei. Kuid mitu mudelit Sony, OnePlus, Xiaomi ja teised, peale selle Piksli joonTeil peab olema juurdepääs süsteemi testversioonile. Pärast käivitamist peaks värskendus saabuma alles tegelikult keskel Septembril ja ainult Pixeli joonte jaoks. Sel hetkel saame teada, kuidas uus Android on muidugi onilma viga ja eksperimentaalsed ressursid.

Galaxy S20 peab olema üks esimesi Samsung, kes saab Android 11Selle aasta väljalase, nagu ka Galaxy S20, peab esmalt leppima Android 11-ga

Sealt edasi pole midagi kindlat, see tuleneb sellest, et igal tootjal on oma kalendri värskendus. Näiteks OnePlus on tavaliselt kiireim ja kõik uusimad mudelid tuleb värskendada alles mõni päev hiljem. Ka Nokia, Sony ja Xiaomi ei vaja oma tipptaseme värskendamiseks rohkem kui paar nädalat, samas kui vahe- ja sisseseademudelid tuleb ootele panna.

Lõpuks meeldivad traditsioonilisematele tootjatele Samsung, Huawei, LG ja Motorola, peab sel aastal värskendama ainult ühte või teist mudelit. Brändid eelistavad suurema tõenäosusega oma 2020. aasta turuletoomist, näiteks Galaxy S20 ja Huawei P40 Pro. 2019. aastal turule lastud seadmed, isegi kõige kallimad, võivad vajada pisut kauem ootamist.

Allikas: 4 uudist