Android 8.0 saab ametlikult turule tulla järgmisel nädalal
PRIJAVE

Android 8.0 saab ametlikult turule tulla järgmisel nädalal

Saladusi pole: Android 8.0 lõplik versioon tuleb välja anda sel kuul. David Ruddocki sõnul peab see toimuma aga järgmisel nädalal.

Kanaliredaktor Androidi politsei Ja kui tegemist on Androidi usaldusväärse allikaga, siis Ruddock avaldas Twitteris, et Pixeli liini jaoks mõeldud Android 8.0 ametlik versioon jõuab kohale järgmisel nädalal. Tute võidab sügavalt sisse Reddit ja, Pärast 176 kommentaari näib kogukond veendunud, et Android O on käivitamiseks väga lähedal.

Muidugi on Pixeli nutitelefonide kasutajate universum väga valiv, nii et Pixeli ja Pixel XL jaoks uue versiooni vabastamine ei ole Google'ile probleem. Kogukonna sõnul pärast Android 8.0 viimase eelvaate avaldamist eelmisel nädalal, vaatamata vigadele, piisas tarkvara parema stabiilsuse tagamiseks vaid korrigeerivatest värskendustest.

Lisaks on pärast Pixelit Nexus Line'i kord uus platvorm vastu võtta. See peab toimuma järgmise kahe nädala jooksul. Vahepeal on arendusmeeskonnal veel aega vigade parandamiseks, kuni tarkvara jõuab suuremasse Androidi kasutajate baasi. Kuid kõige tähtsam on see, et teatatakse järgmisel nädalal, et tootjad saavad juba töötada oma liidese kohandamiseks Android O-ga ja kiirendada oma seadmete uuendamise protsessi. Mis peaks algama oktoobrist novembrini.

Ja mida te arvate: kas oleme lähedal sellele, et teada saada, mida nimetatakse uueks OS-iks?

(tagToTranslate) Androidi käivitamine (t) Androidi 8.0 ametlik väljalase