contador gratis Saltar al contenido

Android algajatele: kuidas ekraanipilte teha

Android algajatele - kuidas peita rakendus ICS-is?

Kui soovite oma nutitelefoni ekraanil pildi salvestada, on teil mitmeid võimalusi. Juurdumine teile Android ja installige rakendus ekraanipiltsee töötab. Kuid kui te ei juuruta oma mobiiltelefoni, on veel mõned võimalused.

Võib-olla on ekraanipilt su telefoniga integreeritud. Enamikus Android FroYo-ga seadmetes saate ekraanipilti käivitada, vajutades nuppu naasmiseks ja samal ajal nuppu välja- / sisselülitamiseks või nuppu "Kodu". GingerBreadi seadmetes saate ekraanipildi teha, vajutades nuppu, et lülitada sisse / sisse ja kiiresti nuppu "Kodu" või mitte tagasi minna. HoneyCombi versioon ei paku integreeritud ekraanipilte ja ekraanipildi saamiseks peate seadme juurima, välja arvatud juhul, kui kasutate Sense 3.0, sel juhul peate vaid vajutama nuppu "Kodu" ja lülitama selle samal ajal välja / sisse. Ice Cream Sandwichi puhul peate vaid vajutama sisse / välja nuppu ja samal ajal helitugevust suurendama.

Kui mingil põhjusel ei saa selle meetodi abil ekraanipilti teha, saate rakenduse alla laadida ilma juuriekraanita. See rakendus maksab 5 dollarit (9,4 või 3,8 dollarit), kuid väidetavalt töötab see kõigis nutitelefonides ja võimaldab teil pilte kärpida või neile kirjutada.

Kui ükski neist meetoditest ei tööta, on AndroidPIT allpool loetlenud valitud nutitelefoni ekraanipiltide tegemise võimalused:

Samsung Galaxy Nexus

Vajutage toitenuppu ja helitugevuse suurendamise nuppu.

Samsung Galaxy S2

Energia ja "Kodu".

Samsung Epic

Tagasitulek ja energia.

Samsung lummab

Tagasitulek ja energia.

Samsung Transform

Tagasitulek ja energia.

HTC Vivid

Energia ja "Kodu".

Laadige Droid

Tagasi ja "Kodu".

. (tagsToTranslate) Androidi ekraanipilt (t) Androidi ekraanipilt (t) Androidi ekraanipilt