contador gratis Saltar al contenido

Android jõuab 500 miljoni globaalse aktiveerimise verstapostini

Android jõuab 500 miljoni globaalse aktiveerimise verstapostini

Täna, päeval, mil iPhone 5 esitletakse, teatasid Google'i mobiilse ja digitaalse sisu vanem asepresident Andy Rubin ja tootehalduse direktor Hugo Barra, kes kumbki teatasid oma Twitteri ja Google+ kontode kaudu on üle 500 miljoni Android-seadme, mis on kogu maailmas aktiveeritud. See on meie väikese rohelise roboti jaoks muljetavaldav verstapost, sest iga päev aktiveeritakse umbes 1,3 miljonit ühikut.

Nädal tagasi teatas Eric Schmidt Motorola Mobilityi väljaande "Motorola On Display" käivitamisel, et praegu on aktiveeritud Androidi seadmeid 480 miljonit. Mõne päevaga on "Androidi armee" mitmekordistunud ja kasvanud 20 miljoni võrra.

Androidi turu kasv on kindel, sest iga kuu kuulutame siin AndroidPIT-is uut ja innovaatilist seadet, mis töötab koos Google'i opsüsteemiga, näiteks hiljuti Samsung Galaxy Note 2, Nexus 7 või Galaxy S3. Lisaks töötavad Sony, Motorola, LG, Huawei ja Asus erinevate turgude jaoks üha keerukamate seadmete kallal, nii et trend on see, et Android muutub populaarsemaks ja pool miljardit neist globaalsetest aktiveerimistest kasvab kiiresti.

Näen, kuidas Andy kordab kapten Jack Sparrow sõnu suurepäraselt:

Pilt: Androidautority; Androidify redigeerisin mina.

[tagToTranslate] Android