Android läbib Windowsi ja on maailmas enimkasutatav operatsioonisüsteem

Mõni aeg tagasi et ma avaldasin loo, Ausalt öeldes, see oli alles kaks nädalat tagasi, kus me spekuleerisime ja näitasime, et Android kasutab Windowsi Interneti-ühenduse osas maailma enimkasutatava operatsioonisüsteemina, sest seda juhtub!

See juhtus tegelikult mõni päev tagasi, mul polnud isegi äkiliste uudistega aega kirjutada Canonical lõpetab projekti Unity kõigil läks kiire ja minu aeg sellel teemal kirjutada, mis oli samuti väga huvitav ja oluline, läks “pĂ­carasse”, nagu inimesed 70ndatel ĂĽtlesid.

Fakt on see, et Google’i Linuxi-põhine sĂĽsteem Android, mis toetab enamikku nutitelefonidest, läbis lõpuks Microsofti Windowsi ja sai maailma juhtivaks Interneti-juurdepääsu operatsioonisĂĽsteemiks.

Võitu eeldatakse tingimusel, et näete, enamik inimesi omab vähemalt ühte nutitelefoni, kui neil pole rohkem kui ühte, ja arvutid on seadmed, mida jagatakse perede vahel mitu korda.

Seega on õiglane eeldada, et ĂĽhel päeval saavad nutitelefonid kodukasutajate Interneti-keskuseks ja seda arengut järgiv sĂĽsteem on enamikus seadmetes Android, seega on see eeldatav “võit”.

Eelmise aasta märtsis tehtud uuring näitas, et kõik Windowsi kombineeritud versioonid, sealhulgas Mobile, Desktop jne, moodustasid umbes 37,91% Interneti-ühendusega seadmetest, samal ajal kui Android, mis laienes juba mitmele arvutile, teleriboksidele, konsoolidele ja muidugi nutitelefonidele ning Tabletid moodustavad nüüd 37,93%.

Erinevus on minimaalne, loomulikult ei jõua 1% -ni, kuid nagu StatCounter rõhutas, et see on esimene kord ajaloos, kui Windows on selles osas maha jäänud, Microsoft juhib endiselt hõlpsalt töölaua haru ja see ei pruugi niipea muutuda, kuid paistab, et “lahing” peaks liikuma teistesse piirkondadesse, kus Microsoft pole end täielikult sisse seadnud.

Kuigi Microsoft ei juhi Windowsi nutitelefoni jaoks turgu, on see ettevõte majanduslikult üks Android-seadmete müügi suurimaid võitjaid tänu talle kuuluvale mitmele patentile, ehk see seletab asjaolu, et Google sai otsin viisi, kuidas Androidilt teisele süsteemile üle minna lõpetada juriidilistel põhjustel teiste ettevõtete rikastamine.

Kuid see on endiselt erakordne uudis ja katkestus ajaloolises paradigmas.

Järgmine!