Android TV: uus Nvidia Shieldi teler on teel?

Tundub, et uus Nvidia Shieldi teler peaks turule jõudma. Portaali XDA-Developers andmetel viidatakse kaubamärgiga seadmetele koodnimega “mdarcy”. Nimekiri näitab, et seadmel on spetsifikatsioonid, mis sarnanevad 2017. aasta versiooniga, mille koodnimi on “darcy”, nii et näeme 3 GB RAM-i ja Tegra X1 protsessorit.

Üks täiendusi võrreldes kahe aasta taguse versiooniga on Android Pie lisamine, mis võib olla päris suur kvalitatiivne hüpe võrreldes Oreo versiooniga, mis käsitleb nutitelefoni ja Android TV vahelist harmooniat, automaatset installimist ja automaatse täitmise vorme.

XDA andmetel võib seadmel olla isegi uuendatud versioon Tegra X1, mis töötati välja väiksema tootmisprotsessi põhjal, mis võib vähendada soojust ja seadmete suurust, kuid parandada jõudlust.

See pole esimene vihje, mis naaseb Nvidia Shield TV uue versiooni juurde, kuna on leitud viiteid uutele kontrolleritele ja käskudele. Toona ei kinnitanud ega ümber lükanud ettevõte, et see töötab uute välisseadmetega, kuid viidete omavaheline vastavus on nüüd lihtne.

Tuleb meeles pidada, et Google Stadia käivitamisega võib selline seade tarbijate seas uut huvi äratada, kui süsteemi tugi on tagatud.