Androidi juhtpositsioon on Hispaanias jõudnud 84,1% -ni

Android võib järgmisel aastal ületada miljardi aktiveerimise

Google lisab Androidi operatsioonisüsteemi ja jätkab sellega ning ettevõtte esimees Eric Schmidt tunnistab, et järgmisel aastal võib see ületada miljard aktiveerimist (üks miljard USA-d). Intervjuus AllThingsD-le väitis Eric Schmidt, et tegemist on matemaatikaga, ajal, mil ettevõte aktiveerib juba üle 1,3 miljoni seadme päevas.

Kokku on aktiveeritud ĂĽle 500 miljoni Android-nutitelefoni, mis ĂĽletab Apple’i domineerimise paljudel turgudel, kuid rakendustes peetakse ka sõdu iPhone’i ja iOS-i platvormidega, mille Steve Jobsi loodud ettevõte on suutnud meelitada arendajaid.

“Usun, et Androidi ja Apple’i platvormisõda on tänapäeval tööstuses suur võitlus,” ĂĽtles Google’i esimees, rõhutades ettevõtte poolt toetatud operatsioonisĂĽsteemi arengut viimase kahe aasta jooksul.

Eric Schmidt ei maininud Microsofti uut mobiilset opsüsteemi, mida esitletakse 26. oktoobril, öeldes vaid, et Bill Gatesi ettevõttel ei ole selles valdkonnas õnnestunud innovaatilist tehnoloogiat juurutada.

Google on seda domeeni mobiilsideturul ära kasutanud ja temast on saanud Apple’i järel väärtus kõige teine, hinnates 249,1 miljardit dollarit, samas kui Microsoft registreeris 247,2 miljardit.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi