Android Wear töötab iPhone’iga!

Pärast paljusid kuulujutte teatas Google äsja, et Android Weari platvorm tuleb iOS-i kasutajatele. See on õige, kui teil on iPhone 6 ja soovite minna üle LG Watch Urbane’ile, sest Apple Watch on nii kallis, saate juba täna.

Tõstke esile hiljutised muudatusedjah ei

Järgmiste tundide jooksul saab Android Weari rakenduse App Store’ist alla laadida. Nii on võimalik iPhone’e siduda, taustapilti reguleerida ja seadeid reguleerida nagu platvormidel, mis kasutajatel juba Androidi kasutavates seadmetes on. Siiani on iOS-iga võimalik siduda ainult LG Watch Urbane (soovitatud hind 1599,00 R $), kuid tulevikus on meil tugi Huawei, ASUS ja Motorola nutikelladele. The Verge teatel on seni, kuni Moto 360 töötab Android Weari uusimal versioonil, võimalik seadet iPhone’iga siduda!

Android Weari rakenduse kasutamiseks iOS-i jaoks peab teil olema Apple’i platvormi versioon 8.2 või uuem ning teil peab olema üks neist: iPhone 5, 5c, 5s, 6 või 6 Plus!

AndroidPIT Android Weari rakendus iOS-i jaoks LG Watch Urbane

IOS-i kasutajad saavad nüüd kasutada Android Weari käitavat nutikella. / © ANDROIDPIT

See pole esimene kord, kui Apple lubas App Store’is pakkuda kolmanda osapoole teenuseid, kuna Pebble’i kasutajad kasutavad juba seadet, mida saab iOS-iga jagada. Ja kui te ei tea, kas häälkäsklus „OK, Google” töötab, siis teadke, et see töötab, nagu ka kõiki teenuse Google Now funktsioone, mis kontrollivad ilmateavet, kuvavad lennuteavet, filmide aegu ja / või uudiseid.

Mida arvate siis sellest, kui Apple avab iOS-i kasutajatele selle võimaluse kasutada iPhone’is Android Weari platvormi?