contador gratis Saltar al contenido

Android Weari kellad ühilduvad nüüd iOS-iga. Vähemalt mõned neist

Android Weari kellad ühilduvad nüüd iOS-iga.  Vähemalt mõned neist

Lõpuks otsustas Google anda iOS-i kasutajatele nende operatsioonisüsteemi ühilduvuse. SEE Android Wear on kõige olulisem peamine operatsioonisüsteem nutikell turult ja tänaseni on sellel App Store’is rakendus, nii et see töötab ka iPhone’is. Seda juba aasta pärast esimese mudeli turuletoomist.

Kuid Android Weariga ühilduva seadme omamine ei tähenda, et saaksite seda oma iPhone’iga kasutada. Teoreetiliselt ühildub see rakendus ainult kolme uue kellamudeliga: LG Watch Urbane, Huawei kell See on Asus ZenWatch 2. Teised ei tunne rakendus isegi iPhone’iga sidumist proovides ära ja Google ei toeta neid ametlikult.

Kes on lahedam, saab ikkagi sundida ühilduvust. Meil õnnestus panna 1. põlvkonna Moto 360 töötama iPhone’i ja iPadiga, kuid selleks pidime kogu kella lähtestama. On vajalik, et sellel oleks süsteemi uusim versioon (Android Wear 1.3). Pärast kogu süsteemi lähtestamist ilmub seade rakenduses tavapäraselt. Pole teada, kas Google laseb seda igaveseks teha, kuid praegu on see võimalik.

Suur eelis on see, et see rakendus võimaldab kella ühendada ka iPadiga, mis pole Apple Watchi (mis vajab iPhone’i) puhul.

Kui see on paaristatud, võib kell näidata iOS-i märguandeid, mis katavad poole kella ekraanist (mille üle me siin alati kurdame). Samuti on võimalik kellakuva vahetada süsteemi poolt pakutavate võimaluste vahel (kolmandate osapoolte visuaale pole Internetist võimalik installida). Ükski App Store’i rakendus ei ühildu Android Weariga ja praegu saab see suhelda Google’i enda rakendustega ainult iPhone’is või iPadis.

Uudised on suurepärased, eriti neile, kes eelistavad suurema visuaaliga digitaalset kella skeumorfne (Mis jäljendab tõelist kella). Mida rohkem on meil konkurentsi, seda kiiremini nutikellade turg kasvab.

Ajakirja IThing väljaanne 19 kajastab meie testilugu Moto 360-ga ja mida me arvame. ?