Androidi automaatsed värskendused pakuvad WhatsAppis sõnumite eelvaate funktsioone
BLOG

Androidi automaatsed värskendused pakuvad WhatsAppis sõnumite eelvaate funktsioone

Uudised

Google saab Google I / O-s uudiseid esitada

seda Android Auto avaldas teabe süsteemi värskenduse kohta 2018. aasta mais. Hiljuti Google teatas, et funktsioon on järgmisel värskendusel olemas ja annab juurdepääsu võimalustele SIM-kiibi integreerimine autosse, mis tähendab seda sõnum, muusika voolav ja abi Google'i assistent, see on võimalik.

Süsteemikasutuse integreerimine on ka igas nutitelefonis. Neid funktsioone veel ei eksisteeri, kuid Google väidab, et need funktsioonid võimaldavad juurdepääsu teenusele Google Automatic lihtsam ja kasulikum kasutajatele.

Android Auto saadab praegu värskendusi, et lubada meediume ja sõnumeid saata.

Uuendus toob kaasa neli suurt muudatust:

Meedia uurimine rakenduse brauseri ĂĽlaosas- Meediaotsing tehtud Google Assistanti häälkäsklustega – Sõnumi eelvaade, võimaldab see vaadata, kui sõiduk peatub Toetage rĂĽhmasõnumite saatmist, MMS ja RCS, SMS ja WhatsApp

A eelvaade sõnum saabub viisil, mis sarnaneb peaaegu kõigil nutitelefonidel täna toimuvaga, kuid selle erinevusega ei saa liikuva autoga vestlust avada. Lisaks tavalistele teadetele WhatsApp Group, näiteks ilmuvad ka igat tüüpi sõnumiteatised või isegi Google Now paneeli ülaosa.

seda kujundus see aitab süsteemi lihtsamaks ja kasulikumaks muuta, näiteks koonuste kuvamine suuremate nuppudega, mis on hõlpsalt leitavad ja klõpsatavad, muutes protsessi kiiremaks ja suunates tähelepanu. seda häälkäsklus need aitavad ka, nad filtreerivad otsingu, kui nad ei leia seda, mida kasutaja soovib, ja nad kuvavad sarnaseid tulemusi.

Google keskendub kogemuste ja ohutum juhile. A Apple CarPlay Samuti pakub see strateegia nutitelefoni ressursside turvaliseks kasutamiseks autos.

Via: Android Authority. [TagsToTranslate] android auto