Androidi põhisõnastik Mod – Boot / Boot / Root avamine

Selgitame lihtsal viisil, mida peate mõistma enne tolli ROM-i muutmise või installimise alustamist.

Põhisõnastik

Selgitame lihtsal viisil, mida peate mõistma enne tolli ROM-i muutmise või installimise alustamist.

Boot

Pagasiruum on teie telefoni algusrada. Kujutage ette, et lähete autoga, ilma et oleksite ust avanud, istute autosse ja käivitate mootorit, mida te ei saa, pagasiruum on enam-vähem selline või selgem: need on teie telefoni käivitamise algjuhised tähendab, et see on üks olulisemaid valdkondi, kuna midagi valesti võib muuta teie telefoni kättesaamatuks.

Avage Boot / OEM Open

* Hoiatus, et mõned telefonid ei suuda käivitust avada, nt. Milestone, Atrix (praegu), motorola üldiselt ja mõni HTC, nende jaoks on vaja kasutada mõnda muud modifitseerimismeetodit, mida arutame hiljem.

– Igal telefonil on alglaadimise avamiseks oma eripära, kuid KĂ•IK rikuvad teie garantiid, see tähendab, et hakkate sel hetkel töötama omal vastutusel.

– Kõige tavalisem viis telefoni avamiseks, kuid mitte kõik telefonid ei tööta niimoodi, on alloleva käsu kaudu pärast Android SDK uusima versiooni installimist (https://dl.google.com/android/installer_r12-windows.exe) , oma telefoni draiverit (tootja veebisait) ja kiirlaadimist (https://dl4.htc.com/RomCode/ADP/fastboot.exe?).

Juurdepääs käsurea kaudu ja tüüp:

adb taaskäivitage alglaadur (teie telefon ühendatakse mustal ekraanil) fastboot.exe oem avamine (peate järgima telefoni juhiseid)

Olete valmis, et telefon muutuks TASUTA!

Juur

Root on iga Linuxi platvormi administraator (see hõlmab androidi, jah android on põhimõtteliselt Linux), kuid androidil on see “blokeeritud” tootja turvastandardite järgi.

Juurimine tähendab, et saate installida kõikvõimalikke rakendusi, süsteemist faile kustutada, vedajate paigutatud soovimatud programmid eemaldada ja isegi muid süsteemiprogramme installida, kuid kogu selle suure jõu eest lasub tohutu vastutus.

Root – kuidas telefoni juurida

Igal telefonil on oma juur, nii et soovitan teil minna XDA foorumitesse ja heita pilk oma raku jaotisele arenduse alajaotusele, mis on midagi konkreetset teie rakule: https://forum.xda-developers.com.