Androidi rakendus: BrasileirĂŁo 2012 rakendus nr 10 Fluminense

Fluminense Futebol Clube tõstis Brasileirão karika kolmel korral, 1970, 1984 ja viimati 2010. aastal. Kui olete Tricolor Carioca fänn, ei saa mööda vaadata parimatest Androidi rakendustest, et oma meeskonda Brasiilia meistrivõistlustel jälgida. 2012. aasta Brasileirão rakenduste seerias saate teada, millisel rakendusel on teie lemmikmeeskonna kohta parim reaalajas teave ja tähestikulises järjekorras on Fluminense kord:

Fluminense SporTV

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordispordisõiduki erisisu. Kõik SporTV kajastused Fluminense’ist uudiste, eesmärkide, parimate hetkede, intervjuude, ĂĽksikute mängijate statistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude jälgimise ja palju muu kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

Fluminense SporTV allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Fluminense 3D-taustapilt tasuta

See on tasuta rakendus, kust leiate Fluminense 3D Live Wallpaper ja mis kõige parem – see on tasuta.

Tasuta Fluminense Live Wallpaper’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Fluminense Live Wallpaper

Rakendus Fluminense Live Wallpaper muudab teie nutitelefoni meeskonna kilppildiga isikupäraseks ja liigub seadme – kiirendusmõõturi – liigutamisel. Isikupärastate oma mobiilseadme hinnaga 0,81 eurot, umbes R00 dollarit.

Fluminense Live Wallpaper’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kokku Fluminense

Kui otsite teavet oma meeskonna kohta, on Fluminense Total rakendus, mis saadab reaalajas uudiseid, fotosid ja videoid sellistest portaalidest nagu ESPN Brasil, Globo Esporte, Terceiro Tempo, Terra, UOL ja palju muud. Rakendusel on ka edetabel, tulevaste mängude loend ja uusimad tulemused.

Total Fluminense’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Hino do Fluminense vidin

Pole midagi hullemat kui staadionile saabumine ja teiste fännide laulude, laulude ega isegi meeskonna hĂĽmni pidamine. Fluminense Widget’i hĂĽmni abil saate kõik klubi karjed ja laulud käeulatuses! See vidin võimaldab teil ka oma nutitelefoni isikupärastada ja helinaks kasutada hĂĽmni.

Fluminense’i vidina hĂĽmni allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Fluminense uudised

Rakendus on tasuta ja toob Fluzão viimaseid uudiseid. See töötab Android 1.6 või uuema versiooniga ja on turul hinnatud 4.6.

Fluminense News’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Hino do Fluminense vidin

Selle rakendusega on Fluminense fännid südamemeeskonna fännide hümni ja rõõmuhõimete käes. Lahe on see, et saate oma nutitelefoni isikupärastada ja kasutada riigihümneid helinatena. Kuna see on vidin, saate seda kodus kasutada Fluminense kilbi ikooni kaudu. Isikupärastate oma mobiilseadme hinnaga 0,81 eurot, umbes R00 dollarit.

Hino do Fluminense vidina allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Fluminense uudised

See rakendus on tasuta ja toob kaasa Tricolor Carioca uusimad uudised. Töötab Android 1.6 või uuema versiooniga ja saavutab turul hinde 4.2. Lahe on see, et valite uudisteallikad, millele soovite juurde pääseda: Gazeta Esportiva, G1, Google, Terra, Terceiro Tempo või Uol.

Fluminense News’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalevatest 20 meeskonnast autasustatakse selle nädala lõpuni ilmuvate artiklite järjekorras vähemalt ühte Androidi rakendust. Juurdepääs ka:

Atlético-GO

Atlético-MG

Bahia

Botafogo

Korintos

Coritiba

kruiis

Figueirense

Flamengo