Androidi rakendus: rakendus Brasileirão 2012 # 13 Náutico

Náutico on Recife esindaja ja pole veel Brasiilia meistrivõistlusi võitnud, kas tiitel saabub 2012. aastal? Brasileirão viiendasse ringi liikudes oli Alvirrubro 13. positsioonil. Juhuslikult või mitte, aga see on ka meie meeskonna 13. meeskond 2012. aasta Brasileirão rakenduses. Et teada saada kogu Clube Náutico Capibaribe kohta käivat teavet, oleme eraldanud Brasiilias ühe parima jalgpallirakenduse, kus on mängude, videote ja kommentaaride täielik katvus ning ajakohastatud tabelid ja tulemused. Kontrollima:

Nautical SporTV

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordispordisõiduki erisisu. Kogu SporTV kajastab Náuticot uudiste, parimate hetkede, intervjuude, individuaalsete mängijate statistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude jälgimise ja palju muu kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

Náutico SporTV allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalevatest 20 meeskonnast autasustatakse selle nädala lõpuni ilmuvate artiklite järjekorras vähemalt ühte Androidi rakendust. Juurdepääs ka:

Atlético-GO

Atlético-MG

Bahia

Botafogo

Korintos

Coritiba

kruiis

Figueirense

Flamengo

Fluminense

Sõpruskond

Rahvusvaheline