Androidi rakendus: rakendus BrasileirĂŁo 2012 # 15 Ponte Preta

Androidi rakendus: rakendus BrasileirĂŁo 2012 # 15 Ponte Preta

Kergejõustikuliit Ponte Preta on üks Brasiilia meistrivõistlustel São Paulo osariiki esindavatest meeskondadest, täpsemalt Campinas, pole seda kunagi Brasileirãos võitnud, kuid on juba võtnud Brasiilia sisemaalt ainsa üritusel osalenud meeskonna tiitli. Macaca on Brasileirão 2012. aasta parimate rakenduste sarjas 15. meeskond. Kogu Ponte Preta kohta käiva teabe leidmiseks eraldasime Brasiilias ühe parima jalgpallirakenduse, mis hõlmas mänge, videoid ja spetsiaalseid kommentaare ning tabeleid ja tulemusi mida ajakohastatakse. Kontrollima:

Ponte Preta SporTV

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordispordisõiduki erisisu. Ponte kõik SporTV kajastused uudiste, parimate hetkede, intervjuude, individuaalse mängijastatistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude jälgimise ja palju muud kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

Ponte Preta SporTV allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile 20 Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalenud meeskonnale antakse vähemalt üks Androidi rakendus artikli järjekorras. Juurdepääs ka:

Atlético-GO

Atlético-MG

Bahia

Botafogo

Korintos

Coritiba

kruiis

Figueirense

Flamengo

Fluminense

Sõpruskond

Rahvusvaheline

Merenduslik

palmipuud