Androidi rakendus: rakendus Brasileirão 2012 # 2 Atlético-MG

Androidi rakendus: rakendus Brasileirão 2012 # 2 Atlético-MG

Jätkates meie artiklite järjestust rakenduses Brasileirão 2012, on kuke aeg käes. Atlético-MG on üks 20 meeskonnast, kes võistlesid Brasiilia meistrivõistlustel ja tõstsid karika 1971. aastal. Kui soovite Atlético-MG mängu kohta kõike teada saada, nagu tulemused, kommentaarid, tabeliseis, videod, pildid ja palju muud, jätkake artikli lugemist. seda ja saate teada, milline rakendus on Brasileirão 2012 Atlético-MG jaoks parim.

Tähestikulises järjekorras on nimekirjas teine ​​Clube Atlético Mineiro või lihtsalt Atlético-MG. Vastavalt kanali SporTV 2010. aastal läbi viidud uuringule, mis on koostöös Viçosa föderaalse ülikooliga (UFV), on riigi üks paremaid jalgpallistruktuure Galas Minas Geraisis kõige suurema rahvahulgaga. Seega, kui olete üks Atlético Mineiro fännidest, vaadake allpool oma meeskonna parimaid Brasileirão 2012 rakendusi:

Atlético-MG SporTV

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordisuhtlussõiduki erisisu. Kogu SporTV kajastab AtlĂ©tico-MG-d uudiste, väravate, parimate hetkede, intervjuude, individuaalse mängijastatistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude reaalajas jälgimise ja palju muu kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

Atlético-MG SporTV allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Atlético-MG Kokku

Kui otsite teavet oma meeskonna kohta, on Atletico-MG Total rakendus, mis edastab reaalajas uudiseid, fotosid ja videoid sellistest portaalidest nagu ESPN Brasil, Globo Esporte, Terceiro Tempo, Terra, UOL jt. Rakendusel on ka edetabel, tulevaste mängude loend ja uusimad tulemused.

Atlético-MG Total allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Atletico Mineiro tapeet

Fänn, kes on fänn, kannab meeskonna nägu rinnal, eks? Atlético Mineiro taustapiltide taustpildil on viis erinevat pilti, mida saate kasutada nutitelefoni taustpildina, hinnaga 0,81 €, umbes R $ 2,00. Kontrollima:

Atlético Mineiro taustapiltide allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Vidin AtléticoMG

AtléticoMG Widget on väga huvitav rakendus, sest see on vidin, mis näitab järgmise kuke mängu andmeid ja teavitab sellest ikkagi kasutajat tund enne mängu, nii et te ei jäta ühtegi matši vahele. Selle rakenduse kaudu saate jälgida mängu päeva, aja ja asukoha arengut.

AtléticoMG vidina allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Atlético Mineiro 3D-taustpilt

See on tasuta rakendus, kust leiate Atletico-MG tasuta 3D Live-taustapildid.

Atlético Mineiro 3D-taustpildi allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalevatest 20 meeskonnast autasustatakse selle nädala lõpuni ilmuvate artiklite järjekorras vähemalt ühte Androidi rakendust. Juurdepääs ka:

Atlético-GO