Androidi rakendus: rakendus BrasileirĂŁo 2012 # 5 Corinthians

Täna on eelmise aasta Brasiilia meistrivõistluste fännide kord teada saada, milline rakendus on kõige parem Timãot jälgida meie sarja „Apps do Brasileirão 2012” kaudu. Korintlased on karika tõstnud viis korda, esimene oli 1990. aastal ja teised 1998., 1999., 2005. ja 2011. aastal. Selle nädala jooksul näidatakse teie meeskonnaga meistrivõistlustel parimate rakendustega artikleid. See, millele pääsete oma Androidi kaudu juurde: uudised, pildid, videod, ekspertide kommentaarid, mänguplaanid või hinnangud, lühidalt, kõik, mida peate teadma, et olla kursis oma meeskonnaga toimuvaga nii väljakul kui ka väljaspool nutitelefoni käeulatuses.

Korintlaste fänne tuntakse kui “Fieli”, viidates võib-olla suurima organiseeritud meeskonna Gaviões da Fieli fännidele. Kui olete korintlaste fänn, ei saa te mõnda Androidi rakendust alla laadida, mille oleme korintlastele jaganud:

Korintlaste SporTV

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordisuhtlussõiduki erisisu. Kõik korintlaste SporTV kajastused uudiste, eesmärkide, parimate hetkede, intervjuude, individuaalse mängijastatistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude jälgimise ja palju muu kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

Corinthians SporTV allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Korintose hĂĽmni vidin

Pole midagi hullemat kui staadionile saabumine ja teiste fännide laulude, laulude ega isegi meeskonna hümni pidamine. Korintose hümni vidina abil saate kõik üksikstaariklubi karjumised ja laulud käeulatuses! See vidin võimaldab teil ka oma nutitelefoni isikupärastada ja helinaks kasutada hümni.

Korintlaste hümni vidina allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Totaalne Korint

Kui otsite teavet oma meeskonna kohta, on Corinthians Total rakendus, mis saadab reaalajas uudiseid, fotosid ja videoid sellistest portaalidest nagu ESPN Brasil, Globo Esporte, Terceiro Tempo, Terra, UOL ja palju muud. Rakendusel on ka edetabel, tulevaste mängude loend ja uusimad tulemused.

Korintlaste koguarvu allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Korintlaste 3D Live Wallpaper

See on tasuta rakendus, kust leiate Corinthians 3D Live Wallpaper ja mis kõige parem – see on tasuta.

Corinthians 3D Live Wallpaper’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Korintlaste Live Wallpaper

Corinthians Live Wallpaper rakendus toob teile 12 erinevat pilti, mida saate kasutada nutitelefoni isikupärastamiseks reaalajas taustapiltidena 0,81 euro eest, umbes 2,00 R $. Kontrollima:

Corinthians Live Wallpaper’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Korintose uudised

See rakendus on tasuta ja toob spordiklubi Corinthians Paulista uusimad uudised. See töötab Android 1.6 või uuema versiooniga ja on turul hinnatud 4.6.

Corinthians News’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Minu Korint

Meu korintlased on korintlaste tüüpiline rakendus hulga hullude jaoks. Selle rakenduse kaudu on võimalik leida pilte, ajaloolisi videoid ja kõige huvitavam on see, et see pakub kasutajatele omamoodi Shoppinguid.

Meu Corinthians’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

TimĂŁo korintlaste kell

See rakendus on tasuta vidin, mille peaksite oma Android-vidinana avakuvale lisama. See töötab Android 2.1 või uuema versiooniga ja selle punktisumma on turul 4,5.

Corinthians Timão kella allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalevatest 20 meeskonnast autasustatakse selle nädala lõpuni ilmuvate artiklite järjekorras vähemalt ühte Androidi rakendust. Juurdepääs ka:

Atlético-GO

Atlético-MG

Bahia

Botafogo