Androidi rakendus: rakendus BrasileirĂŁo 2012 # 7 Cruzeiro

Mineiro Belo Horizontest, Cruzeiro Esporte Clube meeskond on kahel korral tõstnud Brasiilia meistrivõistluste karika, üks 1966. aastal ja teine ​​2003. aastal. 2003. aasta oli Cruzeirensses kolmekordse krooni pööre, kui meeskond Celeste tegi riigi meistrivõistluste võitmisel tohutu ärakasutamise, Brasiilia karikas ja Brasiilia meistrivõistlused. Minas Geraisi suurima rahvahulgaga on Datafolha andmetel Cruzeiro seitsmes meeskond, kelle toome sarja „Apps do Brasileirão 2012” parimate rakenduste kohta, mis toetavad teie meeskonda meistrivõistlustel:

SporTV kruiisid

See rakendus toob teieni kogu riigi ĂĽhe lugupeetuma spordispordisõiduki erisisu. Kogu SporTV kajastus Cruzeiros uudiste, eesmärkide, parimate hetkede, intervjuude, individuaalse mängijastatistika, klassifikatsioonide, reaalajas mängude jälgimise ja palju muu kaudu. See on selline rakendus, mis on alati väärtuslik ja mis kõige parem – tasuta.

SporTV kruiisi allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kruiis Live Wallpaper

Rakendus Cruzeiro Live Wallpaper toob seadme – kiirendusmõõturi – liigutamisel nutitelefoni isikupärase pildi ja meeskonnaliigutustega. Isikupärastate oma mobiilseadme hinnaga 0,81 eurot, umbes R00 dollarit. Kontrollima:

Cruzeiro Live Wallpaper’i allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Cruzeiro Live Wallpaper tasuta

See on tasuta rakendus, kust leiate Cruzeiro 3D Live Wallpaper ja mis kõige parem – tasuta.

Cruzeiro Live Wallpaper Free allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kogu kruiis

Kui otsite teavet oma meeskonna kohta, on Cruzeiro Total rakendus, mis saadab reaalajas uudiseid, fotosid ja videoid sellistest portaalidest nagu ESPN Brasil, Globo Esporte, Terceiro Tempo, Terra, UOL jt. Rakendusel on ka edetabel, tulevaste mängude loend ja uusimad tulemused.

Kogu kruiisi allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kruiis – kõik (Wiki)

Siin on ĂĽks rakendus, mis töötab alati kuumates jalgpalliteemalistes aruteludes. Rakenduse “Cruzeiro – tudo sobre (Wiki)” abil sisestate kohe ĂĽhe suurima virtuaalse andmebaasi Wikipedia. Kogu vajalik sisu siis, kui soovite.

Cruzeiro – kõik (Wiki) allalaadimiseks klõpsake alloleval pildil:

Kõigile Brasiilia meistrivõistluste sarjas osalevatest 20 meeskonnast autasustatakse selle nädala lõpuni ilmuvate artiklite järjekorras vähemalt ühte Androidi rakendust. Juurdepääs ka:

Atlético-GO

Atlético-MG

Bahia

Botafogo

Korintos

Coritiba