Androidi tarkvaraarenduse komplekti (SDK) installimine

Androidi tarkvaraarenduse komplekti (SDK) installimine

Androidi tarkvaraarenduskomplekt (SDK) on tööriistakomplekt, mida arendajad ja programmeerijad kasutavad Google'i opsüsteemiga nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks rakenduste loomiseks.

SDK võib olla kasulik ka paljudel muudel kasutusjuhtudel, sealhulgas tarkvarauuenduste käsitsi installimisel ja isegi juurpöörduse saamiseks (superkasutaja õigused). Kuid selleks peate installima Android Studio oma Windowsi või Maci arvutisse. Siit saate teada, kuidas:

Kuidas installida Androidi SDK Windowsi jaoks

 1. Avage oma brauser ja avage Android Studio veebisait.

 2. Klõpsake käsul Laadi alla Android Studio.

programmi allalaadimisleht

 1. Valige Ma olen lugenud ja nõustun ülalolevate tingimustega ja klõpsake nuppu Laadi alla Android Studio Windowsi jaoks.

programmi tingimuste ekraan

 1. Alustatakse käivitatavate failide allalaadimist. Kui olete lõpetanud, avage fail.

 2. Ilmub tavapärane Windowsi dialoogiboks, kus küsitakse, kas soovite lubada sellel rakendusel arvutis muudatusi teha. Valige Jah.

 3. Installer avab ja tervitab teid. Valige Edasi.

installi avaekraan

 1. Leiate komponentide valiku ekraani. Kui suvandit Android virtuaalne seade pole valitud, kontrollige.

paigalduskomponentide valik

 1. Seejärel klõpsake uuesti nuppu Edasi.

 2. Installer küsib programmi installimiseks teie mälupulgal asuva asukoha kindlaksmääramist. Võite valida vaikesuvandi või klõpsata teise kausta valimiseks nuppu Sirvi.

installikausta valiku ekraan

 1. Vajutage veel kord nuppu Edasi.

 2. Klõpsake nuppu Installi.

 3. Installimine algab ja teie edusammud kuvatakse installija aknas. Kui soovite protsessi kohta lisateavet, klõpsake nuppu Kuva üksikasjad.

installimise käigu ekraan

 1. Kui protsess on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Edasi.

 2. Installimise lõpuleviimiseks vajutage nuppu Finish. Kui te ei tühjenda ruutu Käivita Android Studio, käivitub programm.

 3. Ilmub aken, kus küsitakse, kas soovite importida sätteid vanemast versioonist või välisest failist. Kui teil pole importimiseks varukoopiat, jätke märge Ära impordi sätteid märgistatuks ja klõpsake nuppu OK.

varundamise taastamise valikud

 1. Seejärel küsib Google, kas soovite, et nad koguksid teie Androidi Studiosest anonüümseid andmeid. See sisaldab üksikasju, näiteks funktsioone ja tööriistu, mida kasutate, ja kuidas pistikprogrammi konfigureerida. Valige soovitud suvand, kuid pidage meeles, et rakendus võib sõltuvalt teie vastusest esitada rohkem küsimusi.

Võimalus jagada anonüümset kasutusteavet

 1. Avaneb uue Android Studio projekti aken. Klõpsake nuppu SDK haldur (sellel on koonuskuup, mille nool on suunatud alla).

uue projekti avaekraan

 1. Ilmub SDK halduri aken, kus saate valida platvormipaketi, mille soovite alla laadida. Valikud on saadaval versioonist Android 2.1 (Eclair) kuni uusima Android 10 (Q) versioonini.

paketivalikud, mida saab alla laadida

19. Vajutage nuppu OK ja Android SDK on installitud ja konfigureeritud.

TecMundo sooduskupong: