AndroidPITil on uus ilme: veelgi tavalisem!

AndroidPITil on uus ilme: veelgi tavalisem!

AndroidPIT käivitas uue paigutuse ja on veelgi kasutajasõbralikum. Uus välimus esitleb moodsa ilme, uue ja tavalisema kujundusega. Uue süsteemi juurutamisel pääseb nüüdsest pealehele uudistele ja rakenduste analüüsile. Veel üks uus asi on see, et põhibrauseri elementide arvu on vähendatud, muutes navigeerimise hõlpsamaks hiire abil kui leheelemendist ressursina.

Ressursikarbi kaudu on meie rakenduste keskuses lihtsam leida populaarsemaid rakendusi, pääseda juurde peamistele analüüsidele ja testidele, jälgida Androidi universumi uudiseid, väljaandeid ja õpetusi, nagu näete ülaltoodud pildil.

Ka meie arendusmeeskond on navigeerimist lihtsustanud. Peamenüü on nüüd piiratud viie peamise navigeerimiselemendiga. Selle eesmärk on hõlbustada kasutaja navigeerimist lihtsustatud süsteemi kaudu, kus pääsete alammenüüdele, viies hiirt ühe veebisaidi navigeerimispiirkonda. Näiteks nüüdsest saate suunata oma otsingu oma lemmikvidinale foorumis:

AndroidPIT on Androidi opsüsteemile spetsialiseerunud veebisait kaheksas keeles: portugali, saksa, inglise, hispaania, vene, prantsuse, itaalia ja türgi keeles. Uudistega kursis hoidmiseks ja ühes neist keeltest Androidi rakenduse kohta lisateabe saamiseks sirvige lihtsalt lõpuni alla ja muutke keelt lehe jalas. Siit leiate teavet ka tingimuste ja tingimuste kohta, kes me oleme, kuidas reklaamida, meie KKK-st ja meie privaatsusnõuetest.

Lisaks lehe ülaosas asuvale ressursikastile saate jälgida ka rakenduste analüüsi, olulisemaid uudiseid, teada saada, kuidas AndroidPIT-i rakendus alla laadida, pääseda külgriba kaudu juurde kiirele abile ja meie sotsiaalsetele võrgustikele.

Meie arendusmeeskond töötab pidevalt parenduste ja uute uuenduste nimel, nii et andke meile allolevates kommentaarides teada, mida arvate uuest AndroidPIT-i paigutusest. Ootame sinult huvi!

[tagToTranslate] AndroidPIT