Andromo abil ei pea te Androidi - praeguse saidi - rakenduste loomiseks programmeerimise "kapten" olema

Andromo abil ei pea te Androidi – praeguse saidi – rakenduste loomiseks programmeerimise "kapten" olema

12 Kui teil on mõni digitaalne projekt, näiteks veebipood, võivad rakendused aidata teil laiemat vaatajaskonda meelitada. Andromo veebisaidi kaudu on võimalik oma projekti hõlpsalt laiendada Androidi rakenduste maailmale, isegi kui teil pole programmeerimiskogemust.

Rakenduste loomise alustamiseks peate lihtsalt koguma ideid ja looma platvormil konto. Seejärel peate valima teie vajadustele kõige paremini vastava rakendusmudeli.

Pärast rakenduse tüübi valimist sisestage isikupärastamise juhtpaneel. V, võite valida mitu funktsiooni ja isegi oma projekti otsida. Rakendusele erilise ilme andmiseks on Andromol suur arv paigutusstiile, mida saab kohandada vastavalt teie lemmikvärvile või sisule.

Enne selle avaldamist peate rakendusele nime andma ja valima ikooni, et seda oleks lihtsam digitaalpoes või kasutaja nutitelefonis tuvastada. See platvorm võimaldab ka projektides raha teenida reklaamitulu kaudu. Et mõista, kuidas avalikkus rakendusega suhtleb, saate aktiveerida ka kasutusstatistika.

Kui olete projekti redigeerimise lõpetanud ja olete välimuse ja funktsionaalsusega rahul, peate oma rakenduse reaalsuseks muutmiseks valima ehituse valiku. Pärast APK allalaadimist saate selle hõlpsalt postitada Google Play poodi või Amazon Appstore'i.

Andromo katseaeg on 14 päeva. Kui soovite kaasata keerukamaid funktsioone või jätkata projektide loomist, võib selle platvormi tasuline versioon olla kasulikum ja umbes 8 dollarit kuus algajale režiimile või 21 dollarit kuus spetsialistidele.