DODATKI

ANETIE presidendiks valiti tagasi Armindo Monteiro

Armindo Monteiro jätkab ANETIE – riikliku infotehnoloogia ja elektrooniliste ettevõtete assotsiatsiooni presidendina kuni 2013. aastani. Juhataja määrati uuesti ametikohale, mida ta pidas ka kahel aastal 2010–2011.

Ainus kandidaatide nimekiri ühingu juhtimiseks on see, mida juhib Armindo Monteiro ja kes valiti üksmeelselt tagasi 19. aprillil. Gonçalo Quadros kriitilisest tarkvarast; João Brazão da Eureekka; Pedro Fraga F3M-ist; Innovatsioonitegijate Vítor Rodrigues; João Lima Pinto ITSektorist; Fernando Fernández ettevõttest MoreData; Armindo Monteiro juhitud juhatuse moodustavad António Ramos Costa Versiconsultist ja Nuno Archer WINSIGist.

Ajakirjanduse märkuses selgitas ANETIE juhtkond – mis koosneb enam kui sajast ettevõttest, mille käive on miljard eurot ja 8 tuhat töötajat -, et ĂĽhenduse juhtimisprogrammi eesmärk on “jätkata biennaalil 2010-11 välja töötatud strateegiaid ja tegevussuundi”.

Tehnoloogiasektorit esindavate ühingute prioriteetide hulgas on võitlus „sektori konteksti kulude vähendamise nimel”, kusjuures maksustamise ja bürokraatia valdkonnad on sellel tasandil prioriteedid.

Ühing kavatseb oma liikmete seas aktiivselt osaleda ka teadmiste jagamise võrgustike loomisel, edendada investeeringuid kõrgemasse koolitusse, teadus- ja arendustegevusse ning tehnoloogiasiirdesse.

Rahvusvahelistumine on uuesti valitud ANETIE juhtkonna prioriteet, mis kavatseb tugevdada algatusi selle sektori ettevõtete toetamiseks, nimelt ärimissioonide, rahvusvaheliste partnerluste edendamise ja näitustel osalemise kaudu.

Selles osas saate vaadata ANETIE presidendi veebruari alguses TeK-le antud intervjuud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH