Angela Ahrendts räägib Apple'i poest 2018. aasta Cannes Lions'is

Angela Ahrendts osaleda traditsioonilise reklaamifestivali selle aasta väljaandel Cannes'i lõvid, nagu teatas AppleInsider.

Huvitav on see, et nagu sĂĽndmuse veebisaidil selgitatakse, kĂĽsitleb Apple jaemĂĽĂĽgibossi Tor Myhren, Apple'i turunduskommunikatsiooni asepresident.

Vestlus, mis peaks eeldatavalt kestma 45 minutit, on kavandatud 20.

juuniks kell 12 (kohaliku aja järgi; Braslia aja järgi kell 7 hommikul) ning see peaks käsitlema selliseid teemasid nagu Apple'i jaemüügiprojekti visioon, ettevõtte "tehnoloogia humaniseerimine" ja investeeringute eesmärk Füüsilised kauplused üha veebimaailmas.

Muidugi, kuna Ahrendtsi küsitlevad teised inimesed, kes töötavad ka Apple'is, ei näe me peaaegu kunagi trikkiküsimust, mis pääseb sõnumist, mida Ma soovib edastada.

Kuna Cannes'i lõvid peetakse aga mõni päev pärast WWDC18, on teada antud mõned Apple'i uudised ja need võivad olla osa vestlusest.

Tasub meeles pidada, et Jony Ive (Apple'i disainijuht) osales festivalil 2014.

aastal, kui ta läks lavale koos U2 bändi juhi ja kaasasutaja (RED) Bonoga, et intervjueerida Shane Smithiga (VICE tegevjuht).

Sel ajal nõudis Bono Apple'ilt isegi tuntumat partnerlust (RED), mis näis olevat mõjuvõimeline, sest Ma oli isegi turule lasknud punase iPhone'i kaks eriväljaannet (üks iPhone 7-st ja teine ​​hiljuti iPhone 8-st).

2015. aastal võitis ettevõte kampaaniaga festivalil välistingimustes ja kuldse lõvi kategoorias maksimumpreemia "Pildistamine iPhone'is" ("Klõps iPhone'iga").