Angry Birds 2 jõuab App Store’i selle kuu lõpus

Kui arvasite, et maailma populaarseim mobiilne frantsiis on kõik oma tulusid teenivad võimalused ammendanud, siis eksite. Rovio teatas, et nad annavad välja algsele mängule järje pahurad linnudalates 30. juulist iOS-i ja Android-i jaoks.

Vihased linnud on tõepoolest nähtus. SĂĽndinud iPhone’is, on see kiiresti muutunud mobiilsete platvormimängude ikooniks ja võidab kõige mitmekesisema lugemise kõige erinevamate sĂĽsteemide jaoks. Need ilmuvad alates pehmetest mänguasjadest ja mänguasjadest kuni lõbustusparkideni kaubanduskeskustes. Milline tohutu hitt.

Ja tundub, et loojad ei luba sama ettepanekuga käivitada kümneid erinevaid mänge, sest nad on just teatanud originaali suurepärasest järgust, Vihased linnud 2. Nad avaldavad rohkem üksikasju alles kaks päeva ette, 28. juulil, mis on hea.

Midagi sellist, nagu populaarne frantsiis, on Zeptolab koos lõikega Rope 2. Selles õnnestus neil jätkata lõbu, sealhulgas uusi elemente, mis rikastavad mängija kogemusi. Loodame, et Rovio suudab sama teha ja meid üllatada, nii et see pole lihtsalt kordus millelegi, mida keegi teine ​​ei saa hakkama.

PS: nautige Space Angry Birdsi, see on tasuta. ?


iPhone | iPod

Tavahind: 0,99 dollarit | Edutamine: Tasuta

LAE ALLA


Ainult iPad

Tavahind: 2,99 dollarit | Edutamine: Tasuta

LAE ALLA