Angry Birds muutub Candy Crush stiilis mänguks

Tundub, et aeg on millalgi läbi pahurad linnud see on mobiilimängu ikoon. Neli aastat absoluutne kuningas on frantsiis aja jooksul võimu kaotanud, kuna tal pole võimet ennast muuta.

Kuid nad ei andnud alla ja proovisid edasi. Nüüd annab bränd nime veel ühele väga inspireeritud mängule, mis on alati olnud üks kõige kasumlikum: Kommipurustus.

Vihaste lindude matš on uue mängu nimi, mille eesmärk on liikuda ruutudel numbritega ja kommidega, moodustades kolmest või enamast tükist koosnevad komplektid. Kuigi see ei ole loodud mudel KommipurustusSee oli tema, kes muutis selle tohutuks äriliseks eduks.

Täpselt nagu inspiratsioon, tugineb vihaste lindude versioon ka mängija sõltuvusele raha teenimiseks. Saate mängida ainult teatud arv kordi ja kindlal kellaajal ning kui soovite mängida rohkem, peate maksma. See on sama, kui olete oma mänguga peaaegu valmis, kuid keerutuste arv on möödas: teatud arvu virtuaalsete kalliskivide abil saate liikumist laiendada.

Selle mängustiilil pole klassikaliste Angry Birdsi puhul absoluutselt midagi pistmist, välja arvatud see, et lindude abil saate koosseisu kiiremini hävitada. Peale selle on see veel ĂĽks Candy Crushi koopia …

Mängu on tasuta installida ja selle saab alla laadida sellelt lingilt.