Angry Birdsi tähesõjad ületavad uusi müügirekordeid

Minge loendi tippu Top 10 App Store’ist see pole lihtne, eriti USA konkurentsiturul. Kuid Angry Birdsi frantsiis ei näi seda teadvat.

Filmi põhjal ilmusid uued peatükid Tähtede sõda purustas järjekordse rekordi, kõige allalaaditud nimekirja tippu jõudmiseks kulus vaid 2 ½ tundi.

Eelmine rekord kuulus Roviole, koos Paha notsu, septembris välja antud mäng, mille nimekirja juhtimiseks kulus vaid 3 tundi. Täna on uus versioon App Store’i liider suuremates riikides, sealhulgas Brasiilias.

juhtum“Edukatest Angry Birdsi kohta, mis on õppetund paljudele arendajatele. Rovio haldab frantsiisi reklaamimiseks mitut viisi viisil, mis ennast pidevalt täiendab ja kasutajate tähelepanu pidevalt köidab.

See uus episood järgib samu klassikalisi põhimõtteid nagu algne mäng, kuid funktsioonidega, mis köidavad George Lucase saaga fänne.

Angry Birds Star Wars on saadaval iPhone’ile, iPod touchile, iPadile ja Macile.

Ja ka Maci versioon!

BDI GIFTS: hankige tasuta mängukoopiaid!

Kiirustage ja lunastage ĂĽks allpool toodud koodidest oma Brasiilia App Store’i kontol. Kui olete esimene, kes seda kasutab, haarake tasuta mängu koopia Vihased linnud Tähesõjad iPhone’i või iPod touchi jaoks (töötab ka iPad Retinas). Kui te ei tea, kuidas seda kasutada, järgige meie õpetust.

Head laupäeva kõigile! ?