IGRE

Anonüümne kuulutab sõja kontsernilogosid registreerivatele ettevõtetele

Anonüümne kritiseerib Prantsuse firmat Early Flicker (või E-Flicker), mis on pühendatud online-särgikaubandusele. Häkkerid kuulutasid ettevõtte ärile sõja pärast kontserni logo ja loosungi registreerimist Prantsusmaal Riiklikus Tööstusomandi Instituudis. Seega on nad riigi seaduste kohaselt teie omad.

AnonĂĽĂĽmne logo

Häkkerid jätsid häkkerid veebi postitatud videosse (mille lõime allpool), kus nad väitsid, et “arrogantsus ja teadmatus” selle kohta, mida Early Flicker teeb, “ei kao ilma karistuseta”. Nad lubasid mitte puhata kaubamärgi veebiäri ja nõudsid registrist kustutamist – mis muudab logo ja loosungi Prantsuse seaduste kohaselt E-Flickeri omandiks – ning avaliku vabanduse.

“AnonĂĽĂĽmne kustutab kõik ettevõtted, mis neil Internetis on, ja 99% ei peatu enne, kui registreerimine on tĂĽhistatud ja avalik vabandus on esitatud,” kõlas YouTube’i postitatud sõnumis.

Eile Twitteris avaldatud sõnumis lisas grupp ka, et logo on registreeritud Creative Commonsi (CC) litsentsi alusel – see võimaldab kasutada kolmandatel isikutel ilma omandiõiguste omanike loata.

“Selle jaoks trollid Autoriõigus: kõik anonĂĽĂĽmsed logod on registreeritud Creative Commonsi litsentsi alusel. Niisiis, edu kaubamärgi saamiseks “, loe AnonymousIRC allkirjastatud säutsust.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH