RAÄŚUNALNIK

Anonymous kogus uudiste saidi loomiseks 54 000 dollarit

Anonüümi grupi võrgusuhtluskanali eest vastutav Anon News Group You hankis grupiuudistele pühendatud veebilehe loomiseks 54 tuhande dollari suuruse rahastamise summa. Rahalist toetust saadakse ühisrahastus Indiegogo.

Anoni uudised Te küsite projekti jätkamiseks piisava eesmärgina kaks tuhat dollarit, kuid teenite lõpuks rohkem raha, mis võimaldab ette näha võimekamat ja funktsionaalsemat veebisaiti.

Hoolimata oma suurest teoreetilisest ulatusest, on Twitter ja Tumblr, teenused, mida YAN kasutab uute anonĂĽĂĽmsete missioonide ja rĂĽnnakute avaldamiseks, piiratud sisuga tööriistad. “Tahame oma võimalusi laiendada ja aruandeid, mitte ainult sĂĽndmuste koondamist”, võib lugeda kampaaniast, mis sai toetust 1309 inimeselt.

Veebisait on välja kujunenud ka viisiks, kuidas rühmad toetavad erinevaid “vaikivaid” hääli, viidates teatud poliitiliste süsteemide poolt rõhutud inimestele, ja tavakodanike teatatud sündmuste otseülekanne näib olevat üks omadusi, mis toidab YANi uudiste lehti. .

Häkkerite rühma Anonymous viimasel sammul on Põhja-Korea muutunud eelistatud sihtmärgiks, kuna häkkerid on tabanud mitu riigis asuvat institutsiooni ja isegi Põhja-Korea valitsuse ametlikku Twitteri kontot.

Ka Portugali esindaja lubas tegevust. Anonüümseks kutsutakse üles üleriigiline Interneti-katkestus toimuma 25. aprillil, protestiks riigi võetud kokkuhoiumeetmete vastu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH