contador gratis Saltar al contenido

Apowersoft PDF Converter – mida ja miks peaksite kasutama?

Apowersoft PDF Converter - mida ja miks peaksite kasutama?

Need, kes pole kunagi JPG-faili saanud ja vajavad selle PDF-failiks teisendamise, võivad end eriliseks pidada. Kuigi mõned mõisted tunduvad selged, peame sageli tegelema olukordadega, kus failid saadetakse meile vales vormingus. Saatke juriidilisi dokumente näiteks pildiformaadis, üks neist. Kõik juriidilise jõuga ja digitaalsel kujul dokumendid peavad olema PDF-vormingus. See on üks Apowersoft PDF Converter.

Pilte, arvutustabeleid, esitlusi või tekstidokumente saab muuta Adobe'i lemmikvormingusse. Kui teil on veebiettevõtteid, suureneb kiiresti vales vormingus failide vastuvõtmise võimalus.

Selles olukorras pole isegi kasulik dokumenti tagastada ja paluda inimesel meelt parandada. Eriti kui teil on kiireloomuline failide vastuvõtmine.

seda Apowersoft PDF Converter täiuslik tarkvara selle ülesande kiireks ja lihtsaks täitmiseks. Mis kõige parem, saate seda kasutada Windowsi, Maci ja Androidi ning iOS-i mobiilseadmetes.

Rakenduse saate alla laadida, minnes sellele lingile, ja vaadake järgmist lõiku, et teada saada, kuidas see töötab ja aitab teid iga päev.

Apowersoft PDF Converter: kuidas see töötab?

apowersoft-pdf-converter-comofuncion "laius =" 600 "kõrgus =" 249 "src =" https://www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/12/apowersoft-pdf-converter-comofuncion .jpg "/></p><div class='code-block code-block-5' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Nagu rakendused, mis teisendavad video heliks, Apowersoft PDF Converter teisendage dokumendid teistesse formaatidesse. Ka artikli sissejuhatuses on näidatud vastupidist.

Erinevalt veebimuunduritest tuleb see tarkvara alla laadida teie Windowsi arvutisse. See on väga kasulik neile, kes töötavad regulaarselt Office'i pakettidega.

Tarkvara teisendab Word, Excel, PowerPoint, TXT, HTML ja kaks peamist pildi laiendit: JPG ja PNG. Apowersoft PDF Converter keskendub kõrgeima kvaliteediga konversioonidele, mis erinevad tasuta muunduritest.

Selleks installige programm lihtsalt arvutisse ja avage see. Seejärel valige lihtsalt hallatav PDF ja valige, mida soovite teha.

Mida saab rakenduses teha?

apowersoft-pdf-converter-print "laius =" 600 "kõrgus =" 339 "src =" https://www.apptuts.com.br/wp-content/uploads/2019/12/apowersoft-pdf-converter-print .jpg "/></p>
<p>Lisaks PDF-failide teisendamisele ja vastupidi, <strong>Apowersoft PDF Converter</strong> see sisaldab ka mitmeid tööriistu, mis aitavad teil oma dokumente hallata. Nende hulgas toome välja võimaluse ühendada kaks või enam PDF-faili üheks; või jagage failid, mis on liiga suured, tükkideks.</p><div class='code-block code-block-9' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Lisaks saab see tihendada ka suuri faile, nii et need võtaksid vähem salvestusruumi. Muud funktsioonid hõlmavad võimalust näiteks parooliga PDF-failide lukustamiseks või avamiseks.

Kuid ükski neist ei paista silma nii palju kui see funktsioon: Apowersoft PDF Converter võimaldab teil pilte PDF-ist ekstraheerida!

Neile, kes on seda juba teinud, teavad nad, et protsess on väga väsitav. Kõverad väljatrükid või isegi piltide redigeerimise raskused muudavad selle üheks halvimaks. Platvormi abil tuvastab see pildid automaatselt, eraldab ja annab teile juurdepääsu.

3 sammu PDF-i teisendaja kasutamiseks

Nüüd teate, mida saate teha Apowersoft PDF Converter, on aeg vaadata, kuidas oma vestlust kolme lihtsa sammu abil teha. Vaata allpool!

  • Lisage fail: sõltumata summast sisestage PDF-fail, mida soovite teisendada või hallata;
  • Valige väljundvorming: sellest saab Sõna? Power point? HTML-leht? Kas eelistate dokumente jagada või kombineerida? nüüd peate otsustama!
  • Alustage teisendamist: nüüd see osa, mis ei pea midagi tegema. S sirutage jalad riiulile ja jälgige, kas dokument teisendatakse PDF-iks.

rakenduse kasutamise sammud

Kas soovite kasutada Apowersoft PDF Converterit?

Kas soovite teada, kuidas rakendus töötab ja kas peate mõne PDF-i teisendama mõnda muusse vormingusse? Kuidas oleks alates tänasest alustamisest?

Klõpsake linki ja laadige oma arvutisse alla Apowersoft PDF Converter!