App Store jõuab sel aastal veel 20 riiki [atualizado: lista]

App Store jõuab sel aastal veel 20 riiki [atualizado: lista]

Kui olete arendaja, meeldib teile see uudis: Apple teatas täna, et selle kuulus rakendusepood Rakenduste pood, jõuavad 20 uut riiki sel aastal – ettevõte ei öelnud aga, mis nad on.

Rakenduse mĂĽĂĽmiseks nendes uutes asukohtades peate lubama oma loomingul seal ilmuda, nõustudes Apple’i arendajaportaalis programmi litsentsilepingu ja tasulise rakenduse lepingu uute tingimustega (kui mĂĽĂĽte mõnda rakendust).

Pärast seda märkige lihtsalt rakenduse infolehe jaotises „Hinnakujundus ja saadavus” uue riigi või piirkonna valimise valik, et see oleks nendes 20 uues kohas automaatselt saadaval.

Apple teatab, et tehes seda kuni selle päevani 10. aprill, pakutakse teie rakendust kohe, kui App Store nendesse riikidesse jõuab – ettevõte teavitab teid, kui on võimalik valida uus riik, kus soovite oma sisu kättesaadavaks teha, samuti värskendab nende asukohtade võimalike tellimuste hinda.

Täna on App Store esindatud 155 riigis / piirkonnas ja on arendajatele kogu maailmas teeninud üle 155 miljardi dollari suurust tulu. Millal Koroonaviirus (COVID-19), pood pidi olema karantiinis olevate inimeste jaoks petuskeem.

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 24. märts 2020 kell 07.45

SEE 9 kuni 5 Mac hankige uuendatud arendajalepingus riikide täielik loetelu:

 1. Afganistan
 2. Bosnia ja Hertsegoviina
 3. Kamerun
 4. Costa do Marfim
 5. Gabon
 6. Gruusia
 7. Iraak
 8. Kosovo
 9. LiibĂĽa
 10. Maldiivid
 11. Maroko
 12. Mosambiik
 13. Montenegro
 14. Myanmar
 15. Nauru
 16. Rwanda
 17. Serbia
 18. Tonga
 19. Vanuatu
 20. Sambia