App Store kogus jõulude ja uue aasta vahel rohkem kui 1,42 miljardit dollarit

Mõni päev tagasi kommenteerisime Sensor Toweri uuringut, mis näitab, et tarbijad kulutavad 193 miljonit dollarit koos Rakenduste pood Eelmised jõulud – kasv 16% aastas. NĂĽĂĽd näitab uus Apple’i väljaanne, et need numbrid on veelgi jahmatavamad.

Enne ĂĽksikasjadesse laskumist räägib Apple’i avaldus oma teenuse tähtaastast, mis sisaldab järgmist: Rakenduste pood, Apple Music, Apple TV +, Apple TV rakendus, Apple Arcade, Apple News +, Apple’i taskuhäälingusaated, Apple Card, Apple Pay ja lõpuks, iCloud.

Apple tähistab oma teenuste jaoks ajaloolise 2019. aasta lõppu, aasta, mil võeti kasutusele Apple Arcade, Apple TV +, Apple News + ja Apple Card, ning tähistab ka App Store’i, Apple Musicu, iCloudi ja muude kogemuste edu, mida ainult Apple saab luua ja pakkuda.

Mis puutub eriti App Store’i, siis Apple ei saaks oma 2019. aasta tulemuste (ja tulude) ĂĽle õnnelikum olla: jõululaupäeva ja aastavahetuse vahel kulutavad tarbijad umbes 1,42 miljardit dollarit, märkus ettevõttele. Sellest summast 386 miljonit dollarit veetis ainult aastavahetusel – pĂĽstitades ĂĽhel päeval veel ĂĽhe kulutuste rekordi.

Cupertino hiiglane tähistab ka asjaolu, et App Store on “maailma kõige elujõulisem ja turvalisem rakenduste pood”, kus igal nädalal kĂĽlastatakse umbes 500 miljonit. Lisaks teatab Apple, et arendaja on laadinud rohkem kui 155 miljardit dollarit alates 2008. aastast on veerand sellest summast (umbes 38,7 miljardit USA dollarit) teenitud just eelmisel aastal.

Lisaks oma rakenduste poodile on Apple toonud välja ka muud teenuse verstapostid ja verstapostid:

  • Apple Music: uut sĂĽnkroniseeritud tähtede funktsiooni on kasutanud enam kui 50% iGadgets seadmesse installitud iOS 13-ga.
  • Apple TV +: see on esimene Voogesitus video pälvis mitu Kuldgloobuse ja Näitlejate Liidu auhinna nominatsiooni ning lisaks sellele, et see on ainus, mis avaldati korraga ĂĽle 100 riigis.
  • Apple TV rakendus: nĂĽĂĽd saadaval Apple’i riistvaras, nutitelerites ja digiboks ja hakkas 2019. aastal pakkuma ĂĽle 30 kanalivaliku.
  • Apple Arcade: rohkem kui 100 eksklusiivset mängu, reklaamid puuduvad ja auhinnatud tiitlid nagu Sayonara Wild Hearts, Assemble with Care ja Mini Motorways.
  • Apple News: rohkem kui 100 miljonit aktiivset kasutajat kuus USA-s, Suurbritannias, Austraalias ja Kanadas. Aastal 2020 pakub teenus koostöös USAga ka USA presidendivalimiste peamisi hetki ABC uudised.
  • Apple’i taskuhäälingusaated: ĂĽle 800 tuhande programmi 155 riigis.
  • Apple Card ja Apple Pay: Apple’i kaartide ĂĽha suurenev kasutuselevõtt ja Apple Pay laiendamine on võimaldanud tarbijatel kasutada seda makseviisi enam kui 150 meelelahutus- ja meelelahutuskohas kogu maailmas, sealhulgas ĂĽhistranspordis maailma suuremates linnades.
  • iCloud: ĂĽle 75% kasutajatest on kaheastmeline autentimine võimaldanud end kaitsta.

Kõik see aitab kaasa asjaolule, et 2020. aastal jätkab Apple oma klientide ja arendajatega tehnoloogia arendamist ja teenuste täiustamist, keskendudes „loovusele, turvalisusele ja innovatsioonile“.