IPhone 7 Plus on vaid ĂĽks viiendast punktist Galaxy S8 + juhitud nutitelefonide edetabelis Consumer Reports

App Store on esimest korda ajaloos kahanenud (kuid põhjus ei pruugi olla kõik halb)

Seda pole liiga palju öelda App Store üks selle ajaloo suurimaid Apple'i hitte selle argumendi illustreerimiseks, pidage vaid meeles, et ettevõtte lipulaev iPhone omandati tõesti alles pärast seda, kui rakenduste pood, mida ei saanud käivitada, käivitati 2008. aastal. Sellest ajast alates on App Store'i rada suurenenud ainult mitmetes Siiani saadaval olevad rakendused ja väljaanded.

Huvitav küsitlus Rakenduse pilt näitab, et kogu 2017. aasta jooksul on App Store kahanenud esimest korda alates selle loomisest, seda nii rakenduste koguarvust kui ka turule toomiste arvust. Selle asemel jätkab Google Play dramaatilist kasvu ja distantseerub Ma kauplusest kui planeedi suurimast rakenduselaost.

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

Nagu ĂĽlaltoodud tabel näitab, oli 2017. aasta lõpus App Store'is 2,1 miljonit rakendust, mis on 5% vähem kui 2016. aasta lõpus saadaval olnud 2,2 miljoni rakenduse korral. Google Play kasvas seevastu rohkem kui 30%, tõustes 2,8 – enam kui 3,6 miljonit saadavat nimetust.

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

Igas poes käivitamiste arv, st vähemalt ühe päeva jooksul kosmoses saadaolevate uute rakenduste arv, rõhutab ka Apple'i ja Google'i vahelist kaugust: viimase aasta jooksul on Google Play käivitanud 1,5 miljonit rakendust, mis on 17% hüpe. võrreldes 2016. aastaga. App Store sai "ainult" 755 tuhat kaatrit, peadpööritava (ja ka laetud) hinnaalanduse 29%.

Nii palju kui see arv võib laiema ennustamise ennustajana tunduda murettekitav, pakub Appfigures App Store'i kokkutõmbumise jaoks mitmeid positiivseid põhjuseid: tõsisemad poejuhendirakendused, mille tõttu on rohkem rakendusi tagasi lükatud ja kustutatud. palju madala kvaliteediga rämpspostirakendusi, kloone ja / või pealkirju. Lisaks sellele algas 2017. aastal aasta, mil Ma hakkas tõhusalt poest eemaldama 32-bitiseid rakendusi, mis peavad olema oma kataloogis vana ja unustatud tarkvara puhastanud.

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

See uurimistöö annab ka veel ühe huvitava uuringu. Näiteks on ülalpool võimalik näha, et platvormi laiendamine toimub iOS-ist Androidini palju sagedamini kui vastupidises suunas: 2017. aastal käivitati Google Plays 17 tuhat rakendust, mis on juba App Store'is, samas kui vastupidine oli 7,5 tuhat aeg.

Oluline on märkida, et kahes kaupluses pakutavate rakenduste hulgast on mõlemal platvormil ainult 450 tuhat, mis võib tunduda üle jõu, kuid moodustab ainult 8,5% kogu tiitlite koguarvust.

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

Brasiilia on sees 5 parimat nende riikide uuringus, kus mõlemas kaupluses kõige rohkem rakendusi käivitati, moodustades 2,8% koguarvust. Muidugi on USA juht 33,5%, järgnevad Hiina, India ja Suurbritannia.

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

Meie armsas vabariigis on 2017. aastal App Store'is kõige rohkem esindatud kategooriad, nimelt kategooriad, mida kõige rohkem arendajaid kogu aasta jooksul loonud on Negcios ja Educao; Google Plays, see on segment "muusika" ja "äri". Huvitav on tõdeda, et kõigist uuringusse kaasatud riikidest on Brasiilia ainus, kus kategooriat "Mäng" pole ühelgi platvormil kõige rohkem esindatud, kui see on avalik huvi või selle puudumine mängude kujundaja riigi territooriumil?

Rakenduste rakenduskonfiguratsioonide uuring, aprill 2018

Täielik aruanne toob veel mõned huvitavad uuringud, et analüüsida rakenduste poodide suundumusi 2018. aastal ning see võib olla hea lugemine arendajatele ja digitaalspetsialistidele. Seda saab lugeda siit.

läbi TechCrunchi