App Store on teel 25 miljardi allalaadimiseni

Apple’i mobiilsideseadmete – iPhone, iPad ja iPod Touch – rakenduste pood saavutab ajaloolise 25 miljardi allalaaditava rekordi. Raamatupidaja võtab aega tagasi ja kes ostab sisu õigel arvul, võtab koju 10 000 dollari suuruse ostutšeki.

Allalaadimiste arv, mille App Store saab, on Apple’i jaoks ajalooline, aga ka tööstusharu jaoks ajalooline, arvestades, et rakendusepoed hakkasid end kontseptsioonina kuulutama alles 2007. aastal. Viis aastat hiljem on see nutitelefoni ostmise otsustamisel kriitiline tegur ja oluline sissetulekuallikas neile, kes seda teevad. sisu mobiiltelefonidele, alates operatsioonisĂĽsteemide tootjatest kuni arendajateni, kes rakendusi loovad.

AinuĂĽksi App Store teenib platvormiga töötavatele programmeerijatele tulu 4 miljardit dollarit. Numbrid Apple’ilt, kes mudelit populariseeris ja on sellega jätkuvalt suurim võitja isegi Androidi lakkamatu konkurentsi tõttu.

Iga 500 sekundi järel laaditakse App Store’ist alla rakendus, mis valitakse 550 tuhande valiku portfellist, kuhu on integreeritud 170 tuhat iPadile mõeldud kohalikku rakendust.

Võistluses on ka numbrid muljetavaldavad. Kui 2010. aasta juulis olid Androidi platvormi kasutajad alla laadinud miljard rakendust, siis eelmise aasta lõpus oli see arv korrutatud 10–10 miljardiga ja hinnangute kohaselt kasvab kasvutempo jätkuvalt.

Kuid Android on ennast maailmas kõige enam kasutatava mobiilse operatsioonisüsteemina ennustanud, ennustades platvormiga seotud teenuste tohutut kasvupotentsiaali.

Viimaste andmete kohaselt aktiveeritakse iga päev enam kui 850 000 Android-seadet, avaldas eile Mobile World Congressil Google’i inseneriteaduste asepresident Andy Rubin.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira