App Store pole avatud? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi, kui te pole ühenduses | Rakendus

App Store pole avatud? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi, kui te pole ühenduses | Rakendus

App Store ei tööta iPhone'is (iOS) mitmete tegurite tõttu. Apple'i rakenduste pood saab kuvada teateid App Store'iga ei saa ühendust luua, sisu mitte laadida ega ootamatult allalaadimist peatada. Võimalikeks põhjusteks on Interneti-ühenduse ebaõnnestumine, vananenud opsüsteemid, Apple ID-ga juurdepääsu probleemid või platvormi enda ebastabiilsus.

Vaadake allolevaid lihtsaid lahendusi probleemidele iPhone'i App Store'ile pääsemisel. Mobiiltelefoni seadetes ja nutitelefoni võrguühendustes tuleb teha muudatusi. Seda näpunäidet saab kasutada ka vigade parandamiseks iPadis ja iPod Touchis.

App Store kesklinnas? Kasutajad kurdavad iPhone'i poe probleemide ĂĽle

Siit saate teada, mida teha siis, kui App Store ei tööta. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesSiit saate teada, mida teha siis, kui App Store ei tööta. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Siit saate teada, mida teha siis, kui App Store ei tööta. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Kontrollige oma Interneti-ĂĽhendust

Veenduge, et teie mobiiltelefon oleks ühendatud Internetiga, kas WiFi või mobiilsidevõrgu kaudu (3G või 4G). Juhtmevabale võrgule juurdepääsu kinnitamiseks avage Seaded> Wi-Fi ja vaadake, kas aktiivne ühendus on olemas. Kui kasutate mobiilse andmeside paketti, minge menüüsse Seaded> Mobiilside ja kontrollige, kas suvand „Mobiilsideandmed” on märgitud.

Pärast seda saate Interneti-ühenduse olemasolu kinnitada, kui külastate brauseri veebisaiti ja ootate laadimist. Kui Interneti-ühenduse probleem püsib, lugege näpunäiteid TechTudo või pöörduge oma operaatori poole.

2. Kontrollige teenuse olekut

Apple'i veebisait näitab kõigi tootja teenuste süsteemi olekut. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesApple'i veebisait näitab kõigi tootja teenuste süsteemi olekut. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Apple'i veebisait näitab kõigi tootja teenuste süsteemi olekut. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

App Store võib kogeda ebastabiilsust ja halvenemist. Platvormi normaalse toimimise kinnitamiseks avage Apple'i süsteemi oleku leht lingil (https://www.apple.com/support/systemstatus/). Veebisait näitab kõiki ettevõtte teenuseid ja nende praeguseid töötingimusi, s.t teavitab teid, kui nad töötavad sel ajal korralikult või on neil probleeme.

Kui teil on raskusi App Store'i juurdepääsuga, kuna te ei saa oma Apple ID-ga sisse logida, peate oma parooli lähtestama. Selleks avage Seaded> Teie nimi> Parool ja turvalisus> Muuda parooli. Kui probleem püsib või olete just parooli lähtesdanud, peate väljuma ja alustama uut. Selleks avage Seaded, koputage oma nime, valige suvandid iTunes ja App Store, koputage oma ID-d ja valige suvand Lõpeta seanss. Seejärel vajutage uuesti alustamiseks nuppu Start Session.

Apple ID-dega seotud probleemid võivad Photo App Store'i häirida: Reproduo / Apple'i funktsioonidApple ID-dega seotud probleemid võivad Photo App Store'i häirida: Reproduo / Apple'i funktsioonid

Apple ID-dega seotud probleemid võivad Photo App Store'i häirida: Reproduo / Apple'i funktsioonid

Kui App Store pole ühendatud ja palub teil kontrollida makseteavet, veenduge, et kõik andmed on õiged. Selle teabe nägemiseks avage Seaded, koputage oma nime, valige iTunes'i ja App Store'i suvandid, koputage oma ID-d ja valige Halda makseid. Võimalike vastuolude kõrvaldamiseks on oluline kontrollida kõiki andmeid, näiteks makseviise, nimesid, perekonnanimesid ja arveldusaadresse.

IOS-i vananemine võib põhjustada teie mobiiltelefonil töötamast loobumise. Probleemi lahendamiseks värskendage oma süsteemi praegusele versioonile ja proovige uuesti App Store'iga ühenduse luua.

5. Kuupäev ja kellaaeg ei ole piirkonnaga ühilduvad

Apple väidab, et mul on vaja, et teie seadme kuupäev ja kellaaeg oleks teie ajavööndiga vastavusse viidud, et sellised teenused nagu App Store toimiksid korralikult. Seadistamiseks minge Seaded> Üldine> Kuupäev ja kellaaeg. Tulevaste probleemide vältimiseks on võimalik aktiveerida automaatsed konfigureerimisvalikud.

6. Väga raske rakendus

Kui probleem on seotud rakenduse allalaadimisega, pidage meeles, et väga suuri üksusi ei pruugi olla võimalik alla laadida, kui kasutate Interneti-ühenduse loomiseks mobiilsideandmeid, mille jaoks on selle sisu saamiseks vaja WiFi-võrku. Võrreldes traadita võrkudega on 4G kasutamisel vähendatud ka allalaadimiskiirus. Nii et veenduge, et teie ühendus toetab väga raskete rakenduste allalaadimist.

Kuidas iPhone'i taaskäivitada

Kuidas iPhone'i taaskäivitada