contador gratis Saltar al contenido

App Store saab iseseisvate mängude jaoks spetsiaalse sektsiooni; käivitamispakkumised viivad tiitli 1 dollarini

Salaja pakub Apple iTunes'i "spetsiaalset" versiooni koos vaikimisi asuva App Store'iga

Kui mõni nädal tagasi rääkisime Apple'i suhetest mängudega, mõistsime, et ettevõte on mängude arendajate julgustamisel suurenenud. Ja et seda veelgi tugevdada, on see pööranud suuremat tähelepanu mängu indie (sõltumatu) alates 9/3-st, kui ta otsustas seda tüüpi mängu "tähistada", tõstes seda App Store'is esile.

Tundub, et see algatus töötas nii hästi, et selle asemel, et lihtsalt kaotada nende pealkirjade jaoks konkreetsed alad indie, otsustas ta panna nad sinna vangi.

Kas teile meeldivad mängud, mida me tähistame? Alates tänasest on meil App Store'is alaline asukoht ainult sõltumatute mängude jaoks.

Nüüdsest tõstab see konkreetne ala esile igapäevaseid mänge, mille looming on pärit "väikestest meeskondadest, isemajandatud ja iseseisvalt avaldatud". Siin on mõned mängud tasuta, tasulised, vanad või uued. Kõlab nagu väike žest, kuid arendajate jaoks aitab see kindlasti nende projekte palju tõhusamalt avalikustada.

See jaotis kuvatakse ka tvOS-i App Store'is; juba Mac App Store'is, ehkki neil pole samu eeliseid, on mõned pealkirjad esile tõstetud ka mängude kirjelduse all indiePole aga sugugi kindel, et see jääb samaks nagu iOS-i App Store'is.

Niisiis, kui teile meeldivad mängud ja täpsemalt tüüp indie, saate ikkagi nautida allolevat mängu 1 dollari eest 3/20!


Kärbige rakenduse ikooni


Botanicula rakenduse ikoon


Ruumi kaks rakenduse ikooni


Maagilise rakenduse ikoon! 3


Rakenduse Bean Dreams ikoon


Bicolori rakenduse ikoon


Kirurgide simulaatori rakenduse ikoon


Spider 2 rakenduse ikoon - GameClub


VVVVVV rakenduse ikoon


Rakenduse ikooni Tee pole võetud

(MacStories kaudu)