App Store suurendas Google Play kasumit 2020. aasta esimesel poolaastal peaaegu kahekordseks

Kulutused taotlustele kasvasid 2020. aasta esimesel poolel märkimisväärselt, osaliselt tänu uuele pandeemiale koroona viirus (COVID-19aasta uutest andmetest Anduritorn. Ettevõtte sõnul kulutavad tarbijad 50,1 miljardit dollarit kogu maailmas App Store’is ja Google Plays – umbes 23,4% kõrgem kui samal perioodil 2019. aastal.

See tõus oli ootuspärane, arvestades, et ettevõtte eelmise aasta mais avaldatud teine ​​uuring näitas rakenduste allalaaditavate andmete tarbimise kasvu selle aasta esimese kolme kuu jooksul – mis hõlmab ka mõnes riigis pandeemia tõttu kehtestatud sotsiaalse isolatsiooni perioode.

Viimaste andmete kohaselt vastutab App Store 18,3 miljardit rohkem kui 71,5 miljardit allalaadimist esimesel poolaastal tehtud taotlused; vahepeal vastutab absoluutse enamuse allalaadimiste eest Google Play 53,2 miljardit.

Seevastu Apple’i pood teenib sissetulekut 32,8 miljardit dollarit analĂĽĂĽsitud perioodil – kasv 24,7% võrreldes eelmise aastaga ja peaaegu kahekordne Google Plays registreeritud kasum, see tähendab 17,3 miljardit dollarit.

Rakenduspoodide tulud 2020. aasta esimesel poolel

Rakendus

Sellel perioodil on kõige rohkem kasu rakendustest Sõnnikteenida tulu 433 miljonit dollarit mõlemas rakendusepoes. See tähendab kasumite langust 19% võrra 2019. aasta esimesel poolel, kuid kui me hoolikalt analüüsime, mõistame, et langus võib olla suurem, arvestades sõidupiiranguid ja mõne koosolekupaikade sulgemist.

Kasumlikumate / allalaaditavate rakenduste loend

Allalaadimiste arvu osas pole üllatav, IKT pakkumine juhtis 2020. aasta esimese kuue kuu enim allalaaditud rakendust 626 miljonit paigaldamine. Siiski on lootust, et see näitaja teisel poolel langeb, võttes arvesse India rakendamiskeeldu.

Kulutage mängudele aega 2020. aasta esimesel poolel

mäng

Lõpuks teenis mäng ka selle aasta esimese kuue kuuga palju kasumit, kusjuures tulud ulatusid 36,6 miljardit dollarit sel perioodil – kasv 21,2% aastas. Täpsemalt öeldes kasvas App Store’is ostlemine 22,7% (22,2 miljardit dollarit), samas kui Google Plays on see kasv veidi madalam, 19% (14,4 miljardit dollarit).

Enim teeninud mängud 2020. aasta esimesel poolel

Tencenti PUBG Mobile mäng võitis 2020. aasta esimese poolaasta enimmĂĽĂĽdud mänguna Tencenti Honenc of Kings tiitli, saades uskumatu tulu 1,3 miljardit dollarit ĂĽle kogu maailma App Store’is ja Google Plays – rääkimata hĂĽvedest, mida Hiinas kolmandate osapoolte Android-seadmete turg pakub. Tuleb märkida, et King of Honor tiitel anti välja väljaspool Hiinat kui Valori areen.

Ehkki rakenduste poe esimene poolaasta on olnud suurepärane, on ootused järgnevateks kuudeks endiselt kõrged, kuna rakenduste / mängude allalaadimised ja kasumid kasvavad üldiselt hüppeliselt.

TechCrunchi kaudu